MENÜ
  • 12 Aralık Cuma, MSA'da Tanıtım Günü

12 Aralık Cuma, MSA'da Tanıtım Günü

Herkes davetlidir.

05 Ara 2014

Türkiye'nin lider profesyonel mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) düzenleyeceği Tanıtım Günü’nde profesyonel şef adaylarıyla bir araya gelecek. 12 Aralık Cuma günü gerçekleşecek buluşmada, MSA’nın ve mutfak dünyasının kapıları profesyonel şef adaylarına açılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı onayı ve City&Guilds, Pearson / EdExcel ve Scottish Qualification Authority akreditasyonları ile uluslararası profesyonel aşçılık diploması veren Türkiye’nin lider mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), Tanıtım Günü düzenleyecek. MSA Electrolux Auditorium’da 12 Aralık tarihinde 12.00, 15.00 ve 17.00 olmak üzere üç seans halinde düzenlenecek olan etkinliğin kapıları profesyonel mutfakta kariyer hedefleyen herkese açık olacak.

Tanıtım Günü, uluslararası düzeyde saygın bir eğitim alarak profesyonel şef olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunacak. MSA’nın alanlarında uzmanlaşan eğitmen şefleri, katılımcılara aşçılık, pastacılık, mutfak, bar, servis ve mutfak yönetimi eğitimlerine ilişkin bilgi verecek. Ayrıca MSA’nın uluslararası eğitim sistemi, müfredatı, standartlar ve teknikler hakkında detaylı bilgilendirme yapılacak.

Katılımcılar, uluslararası geçerliliğe sahip City & Guilds, Pearson/EdExcel ve Scottish Qualification Authority diplomaları ve kariyer olanakları hakkında da tüm sorularına yanıt bulacak.

Tarih: 12 Aralık 2014, Cuma
Saat: 12.00, 15.00 ve 17.00 olmak üzere 3 seans halinde gerçekleşecektir.
Adres: MSA Meydan Sokak Beybi Giz Plaza B Blok Maslak İstanbul
Detaylı bilgi için: www.msa.com.tr

Not: Katılım herkese açık ve ücretsizdir. Mutfak demosu yapılmayacaktır.