MENÜ
  • MSA Tanışma Günleri Başlıyor

MSA Tanışma Günleri Başlıyor

MSA, geleceğin şef adaylarına aşçılık mesleğini ve MSA'yı tanıtmak üzere MSA Electrolux Auditorium'da tanıtım günleri düzenliyor.

03 Ağu 2016

MSA, GELECEĞİN PROFESYONEL ŞEF ADAYLARI İLE BULUŞUYOR

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, Profesyonel Aşçılık ve Pasta-Ekmekçilik alanında Türkiye’nin uluslararası diploma veren tek mesleki eğitim kurumu olan Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), geleceğin şef adaylarına mutfak dünyasının kapılarını açıyor.

MSA, uluslararası düzeyde bir mesleki eğitim alarak mutfakta profesyonel bir kariyer yapmak isteyen geleceğin şef adaylarına aşçılık mesleğini ve MSA'yı tanıtmak üzere MSA Electrolux Auditorium'da tanışma günleri düzenliyor.

Türkiye'nin ilk ve tek uluslararası diplomalı profesyonel aşçılık okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA); mutfağa ilgi duyan ve mutfakta kariyer yapmayı hedefleyen herkesi İstanbul Tanışma Günleri’ne bekliyor.

Tanışma Günleri’ne katılanlar; MSA eğitmen şeflerinden profesyonel aşçılık ve pasta-ekmekçilik başta olmak üzere; butik pastacılık, yiyecek-içecek işletmeciliği, barmenlik, prochef ve barista eğitimlerine dair detaylı bilgilerin yanı sıra; MSA’nın uluslararası eğitim sistemi, müfredatı, standartları ve teknikleri hakkında bilgi alma fırsatını yakalayacak. Katılımcılara uluslararası geçerliliği olan City & Guilds diploması ve kariyer olanakları hakkında da bilgi verilecek.

MSA Tanıtım Günleri Tarih, Saat ve Mekan Bilgileri:

• 12 Ağustos 2016, Cuma - İstanbul MSA Electrolux Auditorium, 12:00 
• 13 Ağustos 2016, Cumartesi - İstanbul MSA Electrolux Auditorium, 12:00 ve 16.00

MSA’da yeni eğitim dönemi 26 Eylül 2016’ da başlayacak.
Not: Katılım herkese açık ve ücretsizdir. Mutfak demosu yapılmayacaktır.