MENÜ
 • Başvuru Formu

Profesyonel Eğitimler Başvuru Formu

Formu dikkatle okuyup, tüm alanları eksiksiz olarak doldurun. Başvuru değerlendirme komitesi başvuruları değerlendirecek ve olumlu değerledirilen adaylar mülakat için randevulu olarak MSA'ya çağırılacaktır. Profesyonel Yiyecek - İçecek İşletmeciliği, Profesyonel Barmenlik & Miksoloji ve Profesyonel Barista başvurularında mülakat süreci yoktur; adaylar form doldurup, gerekli evraklar ve eğitim ücreti ile kayıt olabilirler.

Doğum Tarihi ve Uyruk

  Düzenle

  MSA profesyonel eğitim programlarına katılacak adaylar için yaş aralığı uygulanmaktadır. Doğru program tercihi yapabilmenize yardımcı olmamız için lütfen doğum tarihinizi giriniz.

  Uyruk

  Program Bilgisi

   Düzenle

   Başvurabileceğiniz programlar

   Başvuru yapabilmeniz için, programın gerektirdiği süre kapsamında oturma izni ve yeterli derecede sözlü – yazılı Türkçe bilgisi gerekmektedir.

   Kişisel Bilgiler

    Düzenle

    Başvuru süreci bilgilendirmesi e-posta aracılığı ile yapılmaktadır. Lütfen e-posta adresinizi doğru girdiğinizden emin olunuz.

    Eğitim ve İş Bilgileri

     Düzenle

     Profesyonel Mutfak Deneyimi

     Toplam Çalışma Süresi (Yıl)

     Ön Yazı

      Düzenle

      En az 70 kelimeden oluşan ve mutfakla ne kadar ilgili olduğunuz anlatan bir yazı yazmanız beklenmektedir. Başvurular değerlendirilirlen ön yazı önemli bir kriter olacaktır.

      Dilerseniz başvurunuza, kendinizi ve bu eğitimle ne kadar ilgili olduğunuzu anlatan bir not ekleyebilirsiniz.