MENÜ
  • Cappadox | MSA

MSA Cappadox’ta!

Müzik, çağdaş sanat, gastronomi, açık hava etkinlikleri gibi farklı disiplinleri bir araya getiren programıyla Cappadox'un bu yılki teması "Dünyadan Çıkış Yolları" oldu. 18-21 Mayıs tarihlerinde Kapadokya'da gerçekleşen Cappadox 2017 henüz var olmayan, görünür olmayan ama gelmekte olan dünyayı hayal ederek dönüştürecek kadar cesur olmaya davet etti.

18 May 2017
MSA Cappadox’ta!

Biz de Uzun Dönem Profesyonel Aşçılık bölümü öğrencileri ve Profesyonel Aşçılık stajyerlerimizle, Eğitmen Şeflerimiz Zeynep Canaz ve Emre Ürkmez önderliğinde etkinliğin gastronomi ayağında çalıştık. Zeynep Canaz ve 4 kişilik ekibi; Levon Bağış ve Nilhan Aras eşliğinde gerçekleşen gurme tadım etkinliklerinde görev aldılar. Bu süreçte servis ve operasyon tarafında deneyim kazandılar.

Emre Ürkmez ve 12 kişilik ekibi ise Şef Mustafa Otar ile beraber Açık Ateş konseptli tadım menülerinin operasyonuna destek oldular. 4 gece üst üste gerçekleşen etkinlik serilerinde tüm ekip; hem açık ateş alanında tecrübe edindi, hem de farklı mutfak ekibiyle işbirliğinde çalışmanın deneyimini yaşadı.