MENÜ
  • illy gurme kahve meraklılarını Master Baristası Stefano Giannini ile buluşturdu! | MSA

illy Gurme Kahve Meraklılarını Master Baristası Stefano Giannini ile Buluşturdu!

Kahve severlerin birbirinden farklı notalara sahip gurme kahve çeşitlerini deneyimlediği, kokular ve lezzetler arasındaki uyumu keşfettiği ve yeni tariflerle tanıştığı ‘Coffee Sensory Experience’ MSA ev sahipliğinde gerçekleşti.

19 Eyl 2018
illy Gurme Kahve Meraklılarını Master Baristası Stefano Giannini ile Buluşturdu!

Milyonlarca insanla en kaliteli kahveyi buluşturan, herkesin tıpkı yetenekli bir barista gibi mükemmel bir fincan kahve yaratmasını sağlayan illy, onlarca farklı ülkeden yüksek kalite kahve tedarik ediyor ve eşsiz harmanını oluşturuyor.

Katılımcılar yeni ve benzersiz deneyimler yaratmak için dünya çapında çalışmalarına devam eden illy’nin ileri teknoloji kahve makineleri ve şık aksesuarlarından oluşan ürünleri ile tanışma fırsatı buldu.

Premium kahvede dünyanın öncü markası illy ile kahve ustalığını keşfeden katılımcılar UDC tarafından dünyanın tek akretide edilmiş kahve üniversitesi Universita Del Caffe sertifikası sahibi oldu.

illy Hakkında: Zengin tat, kuvvetli aroma ve yumuşak içim: illy. illy’nin kahvenin Avrupa’ya ilk giriş yaptığı liman olarak da bilinen İtalya’nın Tri-este şehrinde başlayan hikayesi başkan ve CEO Andrea Illy tarafından ailenin üçüncü nesli liderliğinde devam ettiriliyor. illy tek bir fincanda lezzet, deneyim, kültür ve sanatı bir araya getirerek çok yönlü ve duyuların ötesinde bir kahve deneyimi sunuyor. %100 Arabika kahve çekirdeklerinden oluşan eşsiz harmanı 140 farklı ülkede kahve severler ile buluşuyor.