MENÜ
  • MSA Adana'da Geleceğin Profesyonel Şef Adayları İle Buluşuyor

MSA Adana'da Geleceğin Profesyonel Şef Adayları İle Buluşuyor

4 Aralık'ta okulumuzu tanıtmak üzere Adana'dayiz

21 Kas 2014

Türkiye'nin lider profesyonel mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), Adana’da düzenleyeceği Tanıtım Günü’nde profesyonel şef adaylarıyla bir araya gelecek. 4 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek buluşmada, MSA’nın ve mutfak dünyasının kapıları profesyonel şef adaylarına açılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı onayı ve City&Guilds, Pearson / EdExcel ve Scottish Qualification Authority akreditasyonları ile uluslararası profesyonel aşçılık diploması veren Türkiye’nin lider mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), Adana’da Tanıtım Günü düzenleyecek. Adana Hilton’da 4 Aralık tarihinde 12.00 ve 15.00 olmak üzere iki seans halinde düzenlenecek olan etkinliğe, MSA’nın eğitmen şefleri katılacak.

Tanıtım Günü, uluslararası düzeyde saygın bir eğitim alarak profesyonel şef olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunacak. MSA’nın alanlarında uzmanlaşan eğitmen şefleri, katılımcılara aşçılık, pastacılık, mutfak, bar, servis ve mutfak yönetimi eğitimlerine ilişkin bilgi verecek. Ayrıca MSA’nın uluslararası eğitim sistemi, müfredatı, standart ve teknikler hakkında detaylı bilgilendirme yapılacak. Katılımcılar, uluslararası geçerliliğe sahip City & Guilds, Pearson/EdExcel ve Scottish Qualification Authority diplomaları ve kariyer olanakları hakkında da tüm sorularına yanıt bulacak.

Tarih: 4 Aralık 2014, Perşembe
Saat: 12.00 ve 15.00
Adres: Adana HiltonSA,
Sinanpaşa Mahallesi Hacı Sabancı Bulvarı No:1
01220 Yüreğir, Adana

Detaylı bilgi için: www.msa.com.tr

Not: Katılım herkese açık ve ücretsizdir. Mutfak demosu yapılmayacaktır.