MENÜ
  • MSA, Antalya'da Profesyonel Şef Adaylarıyla Buluşuyor

MSA, Antalya'da Profesyonel Şef Adaylarıyla Buluşuyor

Tanıtım Günü

06 Ara 2013

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, profesyonel aşçılık ve pasta-ekmekçilik alanında Türkiye’nin uluslararası diploma veren tek mesleki eğitim kurumu olan Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), Antalyalı şef adaylarına mutfak dünyasının kapılarını açıyor.

MSA, uluslararası düzeyde bir mesleki eğitim alarak mutfakta profesyonel bir kariyer yapmak isteyen geleceğin şef adaylarına İstanbul’da bulunan mutfak okulunu tanıtmak üzere 6 Aralık Cuma günü Ramada Plaza Antalya’ya geliyor. Türkiye'nin ilk ve tek uluslararası diplomalı profesyonel aşçılık okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), 6 Aralık 2013 tarihinde Antalya’ya geliyor. Mutfağa ilgi duyan ve mutfakta kariyer yapmayı hedefleyen herkesin katılabileceği Tanışma Günü, Antalya Ramada Hotel'de saat 13.00’de ve 17:00’de olmak üzere 2 seans şeklinde gerçekleştirilecek.

Tanışma Günü’ne katılanlar, MSA eğitmen şeflerinden aşçılık ve pastacılık başta olmak üzere mutfak, bar, servis ve mutfak yönetimi eğitimlerine dair detaylı bilgilerin yanı sıra MSA’nın uluslararası eğitim sistemi, müfredatı, standartları ve teknikleri hakkında bilgi alma fırsatını yakalayacak. Katılımcılara uluslararası geçerliliği olan City & Guilds, Pearson/EdExcel ve Scottish Qualification Authority diplomaları ve kariyer olanakları hakkında da bilgi verilecek.

Adres: Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:22 ANTALYA

MSA’da yeni eğitim dönemi 20 Ocak 2014 başlayacak.