MENÜ
  • MSA, Bursa'da Geleceğin Profesyonel Şef Adaylarıyla Buluşuyor

MSA, Bursa'da Geleceğin Profesyonel Şef Adaylarıyla Buluşuyor

Tanıtım Günü

05 Ara 2014

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, Profesyonel Aşçılık ve Pasta-Ekmekçilik alanında Türkiye’nin uluslararası diploma veren ilk mesleki eğitim kurumu olan Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), Bursalı şef adaylarına mutfak dünyasının kapılarını açıyor.

Türkiye'nin ilk uluslararası diplomalı profesyonel aşçılık okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), 5 Aralık tarihinde Bursa’ya geliyor. Mutfağa ilgi duyan ve mutfakta kariyer yapmayı hedefleyen herkesin katılabileceği Tanışma Günü, Crowne Plaza Bursa’da saat 12.00’de, 15:00'de olmak üzere 2 seans şeklinde gerçekleştirilecek.

Tanışma Günü’ne katılanlar, MSA eğitmen şeflerinden aşçılık ve pastacılık başta olmak üzere mutfak, bar, servis ve mutfak yönetimi eğitimlerine dair detaylı bilgilerin yanı sıra MSA’nın uluslararası eğitim sistemi, müfredatı, standartları ve teknikleri hakkında bilgi alma fırsatını yakalayacak. Katılımcılara uluslararası geçerliliği olan City & Guilds, Pearson/EdExcel ve Scottish Qualification Authority diplomaları ve kariyer olanakları hakkında da bilgi verilecek.

MSA’da yeni eğitim dönemi 19 Ocak 2015’te başlayacak.

Adres: Crowne Plaza Bursa Convention Center & Thermal Spa Odunluk Mh.
Akpınar Cd. No:17 16110 Nilüfer – Bursa
Tel: 0224 800 0 800

Detaylı bilgi için: www.msa.com.tr