MENÜ
  • MSA, Gaziantep'te Geleceğin Profesyonel Şef Adaylarıyla Buluşuyor

MSA, Gaziantep'te Geleceğin Profesyonel Şef Adaylarıyla Buluşuyor

MSA Tanıtım Günü

21 Şub 2014

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, Profesyonel Aşçılık ve Pasta-Ekmekçilik alanında Türkiye’nin uluslararası diploma veren tek mesleki eğitim kurumu olan Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), Gaziantepli şef adaylarına mutfak dünyasının kapılarını açıyor.

MSA, uluslararası düzeyde bir mesleki eğitim alarak mutfakta profesyonel bir kariyer yapmak isteyen geleceğin şef adaylarına İstanbul’da bulunan mutfak okulunu tanıtmak üzere 28 Şubat Cuma günü Dedeman Oteli’ne geliyor.

Türkiye'nin ilk ve tek uluslararası diplomalı profesyonel aşçılık okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), 28 Şubat tarihinde Gaziantep’e geliyor. Mutfağa ilgi duyan ve mutfakta kariyer yapmayı hedefleyen herkesin katılabileceği Tanışma Günü, Dedeman Park Gaziantep'te Ayıntap Salonu’nda saat 13.00’de ve 17:00’de olmak üzere 2 seans şeklinde gerçekleştirilecek.

Tanışma Günü’ne katılanlar, MSA eğitmen şeflerinden aşçılık ve pastacılık başta olmak üzere mutfak, bar, servis ve mutfak yönetimi eğitimlerine dair detaylı bilgilerin yanı sıra MSA’nın uluslararası eğitim sistemi, müfredatı, standartları ve teknikleri hakkında bilgi alma fırsatını yakalayacak. Katılımcılara uluslararası geçerliliği olan City & Guilds, Pearson/EdExcel ve Scottish Qualification Authority diplomaları ve kariyer olanakları hakkında da bilgi verilecek.

MSA’da yeni eğitim dönemi 20 Mayıs 2014’te başlayacak.

Adres: Dedeman Park Gaziantep Mücahitler Mahallesi 9. Sokak No: 30 Şehitkamil Gaziantep - Türkiye Telefon: +90 (342) 211 84 44 | Fax: +90 (342) 211 84 40