MENÜ
  • MSA Geleceğin Şefleri İle Samsun'da Buluşuyor

MSA Geleceğin Şefleri İle Samsun'da Buluşuyor

MSA Tanıtım Günü

18 Mar 2014

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, profesyonel aşçılık ve pasta-ekmekçilik alanında Türkiye’nin uluslararası diploma veren tek mesleki eğitim kurumu olan Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), Samsunlu şef adaylarına mutfak dünyasının kapılarını açıyor.

MSA, uluslararası düzeyde bir mesleki eğitim alarak mutfakta profesyonel bir kariyer yapmak isteyen geleceğin şef adaylarına İstanbul’da bulunan mutfak okulunu tanıtmak üzere 21 Mart’ta Anemon Samsun Otel’e geliyor.

Türkiye'nin ilk ve tek uluslararası diplomalı profesyonel aşçılık okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), 21 Mart 2014 Cuma günü Samsun’a geliyor. Mutfağa ilgi duyan ve mutfakta kariyer yapmayı hedefleyen herkesin katılabileceği Tanışma Günü, Anemon Samsun Otel’de saat 13.00’de ve 17:00’de olmak üzere 2 seans şeklinde gerçekleştirilecek.

Tanıtım Günü’ne katılanlar, MSA eğitmen şeflerinden aşçılık ve pastacılık başta olmak üzere mutfak, bar, servis ve mutfak yönetimi eğitimlerine dair detaylı bilgilerin yanı sıra MSA’nın uluslararası eğitim sistemi, müfredatı, standartları ve teknikleri hakkında bilgi alma fırsatını yakalayacak. Katılımcılara uluslararası geçerliliği olan City & Guilds, Pearson/EdExcel ve Scottish Qualification Authority diplomaları ve kariyer olanakları hakkında da bilgi verilecek.

MSA’da yeni eğitim dönemi 20 Mayıs 2014’te başlayacak.
Adres: Anemon Samsun Otel, Yeni Mah. Çarşamba Cad. No:52 Canik / SAMSUN