MENÜ
  • MSA, İzmir'de Geleceğin Şef Adayları İle Buluşuyor

MSA, İzmir'de Geleceğin Şef Adayları İle Buluşuyor

MSA Tanıtım Günü

14 Kas 2014

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, profesyonel aşçılık ve pasta-ekmekçilik alanında Türkiye’nin uluslararası diploma veren ilk mesleki eğitim kurumu olan Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), İzmirli şef adaylarına mutfak dünyasının kapılarını açıyor.

MSA, uluslararası düzeyde bir mesleki eğitim alarak mutfakta profesyonel bir kariyer yapmak isteyen geleceğin şef adaylarına İstanbul’da bulunan mutfak okulunu tanıtmak üzere 21 Kasım'da Mövenpick Hotel İzmir'e geliyor.

Mutfağa ilgi duyan ve mutfakta kariyer yapmayı hedefleyen herkesin katılabileceği Tanışma Günü, Mövenpick Hotel İzmir'de saat 12.00’de ve 16:00’da olmak üzere 2 seans şeklinde gerçekleştirilecek.

Tanışma Günü’ne katılanlar, MSA eğitmen şeflerinden aşçılık ve pastacılık başta olmak üzere mutfak, bar, servis ve mutfak yönetimi eğitimlerine dair detaylı bilgilerin yanı sıra MSA’nın uluslararası eğitim sistemi, müfredatı, standartları ve teknikleri hakkında bilgi alma fırsatını yakalayacak. Katılımcılara uluslararası geçerliliği olan City & Guilds, Pearson/EdExcel ve Scottish Qualification Authority diplomaları ve kariyer olanakları hakkında da bilgi verilecek.

Mövenpick Hotel İzmir: Cumhuriyer Bulvarı No: 138 35210 Alsancak - İzmir
MSA’da yeni eğitim dönemi 19 Ocak 2015 başlayacak.