MENÜ
  • MSA, İzmit’te Geleceğin Şefleriyle Tanışacak

MSA, İzmit’te Geleceğin Şefleriyle Tanışacak

Tanıtım Günü

21 Kas 2014

Türkiye'nin lider profesyonel mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), İzmit’te düzenleyeceği Tanıtım Günü’nde profesyonel şef adaylarıyla bir araya gelecek. 28 Kasım Cuma günü gerçekleşecek buluşmada, MSA’nın ve mutfak dünyasının kapıları profesyonel şef adaylarına açılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı onayı ve City&Guilds, Pearson / EdExcel ve Scottish Qualification Authority akreditasyonları ile uluslararası profesyonel aşçılık diploması veren Türkiye’nin lider mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), İzmit’te Tanıtım Günü düzenleyecek. Wes Hotel İzmit’te 28 Kasım tarihinde 12.00 ve 15.00 olmak üzere iki seans halinde düzenlenecek olan etkinliğe, MSA’nın eğitmen şefleri katılacak.

Tanıtım Günü, uluslararası düzeyde saygın bir eğitim alarak profesyonel şef olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunacak. MSA’nın alanlarında uzmanlaşan eğitmen şefleri, katılımcılara aşçılık, pastacılık, mutfak, bar, servis ve mutfak yönetimi eğitimlerine ilişkin bilgi verecek. Ayrıca MSA’nın uluslararası eğitim sistemi, müfredatı, standart ve teknikler hakkında detaylı bilgilendirme yapılacak. Katılımcılar, uluslararası geçerliliğe sahip City & Guilds, Pearson/EdExcel ve Scottish Qualification Authority diplomaları ve kariyer olanakları hakkında da tüm sorularına yanıt bulacak.

Tarih: 28 Kasım 2014, Cuma
Saat: 12.00 ve 15.00
Adres: Wes Hotel İzmit Saat Kulesi yanı Kozluk Mahallesi
Dut Sokak No:2 41300 İzmit /Kocaeli
Detaylı bilgi için: www.msa.com.tr
Not: Katılım herkese açık ve ücretsizdir. Mutfak demosu yapılmayacaktır.