MENÜ
  • MSA, Konya'da Geleceğin Profesyonel Şef Adaylarıyla Buluşuyor

MSA, Konya'da Geleceğin Profesyonel Şef Adaylarıyla Buluşuyor

MSA Tanıtım Günü

29 Eki 2013

MSA, KONYA’DA GELECEĞİN PROFESYONEL ŞEF ADAYLARI İLE BULUŞUYOR!

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, profesyonel aşçılık ve pasta-ekmekçilik alanında Türkiye’nin uluslararası diploma veren tek mesleki eğitim kurumu olan Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), Konyalı şef adaylarına mutfak dünyasının kapılarını açıyor.

MSA, uluslararası düzeyde bir mesleki eğitim alarak mutfakta profesyonel bir kariyer yapmak isteyen geleceğin şef adaylarına İstanbul’da bulunan mutfak okulunu tanıtmak üzere 29 Kasım’da Rixos Hotel Konya’ya geliyor.

Türkiye'nin ilk ve tek uluslararası diplomalı profesyonel aşçılık okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), 29 Kasım 2013 tarihinde Konya’ya geliyor. Mutfağa ilgi duyan ve mutfakta kariyer yapmayı hedefleyen herkesin katılabileceği Tanışma Günü, Rixos Hotel Konya’da saat 12.00’de ve 17:00’de olmak üzere 2 seans şeklinde gerçekleştirilecek.

Tanışma Günü’ne katılanlar, MSA eğitmen şeflerinden aşçılık ve pastacılık başta olmak üzere mutfak, bar, servis ve mutfak yönetimi eğitimlerine dair detaylı bilgilerin yanı sıra MSA’nın uluslararası eğitim sistemi, müfredatı, standartları ve teknikleri hakkında bilgi alma fırsatını yakalayacak. Katılımcılara uluslararası geçerliliği olan City & Guilds, Pearson/EdExcel ve Scottish Qualification Authority diplomaları ve kariyer olanakları hakkında da bilgi verilecek.

MSA’da yeni eğitim dönemi 20 Ocak 2014 başlayacak.

Adres: Rixos Hotel Konya, İstanbul Yolu Selçuklu - Konya