MENÜ
  • MSA Mezunu Merve Güleç'ten Yeni Bir Lezzet Adresi

MSA Mezunu Merve Güleç'ten Yeni Bir Lezzet Adresi

MSA'da Profesyonel Pasta-Ekmekçilik ve Restoran İşletmeciliği Eğitimi aldıktan sonra hayallerini "Meg Meet Eat Go" ile gerçekleştirdi.

20 May 2015
MSA Mezunu Merve Güleç'ten Yeni Bir Lezzet Adresi

İstanbul'un en hareketli ve seçkin noktası olan Nişantasşı Teşvikiye'de yapcağınız lezzet yolculuğunuzda sofistike bir mutfak deneyimi, muhteşem klasikler ve heyecan verici yenilikler, en taze mevsiminde malzemelerle ustalıkla yaratılmış menüler meg-meet eat go'd sizlerle buluşuyor.

YÖRESEL VE ORGANİK KAHVALTISIYLA İDDİALI

Nişantaşı semtinin en iddialı zengin, yöresel ve organik kahvaltı büfesine sahip yeni mekanı meg-meet eat go'da yerel ve dünya mutfaklarından zengin öğle yemeği menüleri, salatalar, zeytinyağlılar ile gün boyu pasta, kek ve özel tatlı çeşitleri, içeriği farklı lezzetler sunan sandviçler her gün değişen kombinlerde damak severlerle buluuyor. Nefis meg'e has nefasette limonatası, detoks içecekleri ve çeşit çeşit kahveleri ile yazın bunaltan sıcaklarında serinleyebilir, doyumsuz lezzetleriylr günü keyifli lezzet molalarıyla taçlandırabiliriz.

MEKAN DA GENÇ, SAHİBESİ DE...

Mekanın sahibesi de, mekan kadar genç...

Koç Üniversitesi Ulusararaı İlişkiler mezunu olan Merve Güleç, MSA Pastacılık Yiyecek-İçecek İşletmeciliği eğitimli. "Burada hayallerimi gerçekleştirebileceğim sıcacık butik bir mekan yaratmak istedim Uzun zamandır hayalini kurduğum meg-meet eat go'yu 05/05/15 gibi rastlantılı bir günde açmış olmaktan son derece mutluyum." diyen Güleç, "Eminim ki, meg/meet eat go Türk misafirperverliği eşliğinde üstün kalitesi ve eşsiz yemekleriyle butik cafe restoranlar arasında zirvedeki yerine oturacak" şeklinde konuşuyor.