MENÜ
  • MSA Tanıtım Günü

MSA Tanıtım Günü

15 Ağustos Cumartesi ve 21 Ağustos Cuma

10 Ağu 2015
MSA Tanıtım Günü

15 AĞUSTOS CUMARTESİ VE 21 AĞUSTOS CUMA, MSA’DA TANITIM GÜNLERİ

Türkiye'nin lider profesyonel mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) düzenleyeceği Tanıtım Günü’nde profesyonel şef adaylarıyla bir araya gelecek. 15 Ağustos Cumartesi ve 21 Ağustos Cuma günü gerçekleşecek buluşmada, MSA’nın ve mutfak dünyasının kapıları profesyonel şef adaylarına açılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı onayı ve City&Guilds, Pearson / EdExcel ve Scottish Qualification Authority akreditasyonları ile uluslararası profesyonel aşçılık diploması veren Türkiye’nin lider mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), Tanıtım Günleri düzenleyecek. MSA Electrolux Auditorium’da 15 ve 21 Ağustos tarihlerinde 12.00-14.00 saatleri arası düzenlenecek olan etkinliğin kapıları profesyonel mutfakta kariyer hedefleyen herkese açık olacak.

Tanıtım Günleri, uluslararası düzeyde saygın bir eğitim alarak profesyonel şef olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunacak. MSA’nın alanlarında uzmanlaşan eğitmen şefleri, katılımcılara profesyonel aşçılık, pasta-ekmekçilik, mutfak, bar, servis ve mutfak yönetimi eğitimlerine ilişkin bilgi verecek. Ayrıca MSA’nın uluslararası eğitim sistemi, müfredatı, standartlar ve teknikler hakkında detaylı bilgilendirme yapılacak. Katılımcılar, uluslararası geçerliliğe sahip City & Guilds, Pearson/EdExcel ve Scottish Qualification Authority diplomaları ve kariyer olanakları hakkında da tüm sorularına yanıt bulacak.

MSA’da yeni eğitim dönemi 28 Eylül 2015’te başlayacak.

Tarih: 15 Ağustos Cumartesi, 21 Ağustos Cuma
Saat: 12.00-14.00
Adres: MSA Meydan Sokak Beybi Giz Plaza B Blok Maslak İstanbul
Not: Katılım herkese açık ve ücretsizdir. Mutfak demosu yapılmayacaktır.

Mutfak Sanatları Akademisi Hakkında:
2004 yılında kurulan ve Maslak’taki kampüsünde faaliyet gösteren Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), verdiği ayrıcalıklı eğitim ile dünyanın en iyi aşçılık okulları arasında gösteriliyor. MSA bugüne kadar yiyecek-içecek sektörüne dört bini aşkın mezun verdi. T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel bir okul olan MSA, dünyanın en büyük akreditasyon kurumları olan City & Guilds, Pearson/EdExcel ve Scottish Qualification Authority tarafından akredite edilmiş ve Dünya Şefler Birliği (WACS) tarafından 2011 yılında “profesyonel mutfak eğitiminde yüksek kalite ödülü” ile ödüllendirilmiş dünyadaki tek okul. MSA mezunları, Türkiye’nin önde gelen işletmelerinin yanı sıra New York, Londra, Paris, Milano, Dubai başta olmak üzere dünyanın her yerinde önemli işletmelerin mutfaklarında görev yapıyor.