MENÜ
  • MSA ve Çırağan Palace Kempinski İş Birliğinin Yeni Adımı Olan Pop Up Restoran Hizmete Başladı

MSA ve Çırağan Palace Kempinski İş Birliğinin Yeni Adımı Olan Pop Up Restoran Hizmete Başladı

Okulun Mutfağı, 2 ay boyunca her akşam İstanbul'un en güzel manzarası ile misafilerini ağırlayacak.

09 Nis 2014

Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) ve Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un başlattığı iş birliği ile hayata geçen pop up restoran, İstanbul’a yepyeni ve özel bir mekan kazandırdı. Restoran aynı zamanda MSA öğrencilerine Türkiye’nin gözde oteli Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da deneyim kazanma fırsatı da sunuyor.

Türkiye'nin lider uluslararası diplomalı profesyonel mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) ile yiyecek ve içecek sektörüne yüzlerce profesyonel kazandıran Çırağan Palace Kempinski İstanbul, İstanbul’un yiyecek içecek platformuna özel bir deneyim sunuyor. Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un Boğaz’a nazır avlusunda açılan MSA’nın ilk pop up restoranı, genç şef adaylarına çok özel bir ortamda menü ve konseptlerini sunma fırsatı da sağlıyor.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un ilk defa kapılarını açtığı bu proje MSA için de bir ilk niteliği taşıyor. 1 Mayıs – 27 Haziran tarihleri arasında hizmet verecek olan Okulun Mutfağı pop un restoranında MSA’da eğitim alan öğrenciler çalışıyor. Restoran hafta içi öğle saatlerinde MSA Maslak Kampüsü’nde, Pazartesi hariç diğer günler 19.00-23.00 saatleri arasında ise Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un bahçesinde hizmet veriyor. Böylece hem Maslak’taki restoranın müdavimleri hem de yeni lezzetler denemek isteyenler, Çırağan Palace Kempinski’nin palmiyeler içindeki otel bahçesinde ve muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde menüyü tatma ayrıcalığını yaşıyor.

İlk defa bir restoranı bünyesine kabul eden Çırağan Palace Kempinski İstanbul böylelikle sektöre girecek olan genç şef adaylarına da gerçek bir tecrübe yaşatmış oluyor. MSA pop up restoran projesi Eylül ayında tekrar hayata geçirilecek.

Bu deneyime katılmak ve MSA öğrencilerini iş başında değerlendirmek isterseniz, 0212 236 73 33 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

NOT: MSA pop up restoran sadece akşam yemeği servisi veriyor ve sadece Pazartesi akşamları kapalı.