MENÜ
  • Neden MSA - Mutfak Sanatları Akademisi?

Her yıl, 1500'den fazla şef adayı geleceğini elleriyle değiştirmek için MSA'ya geliyor. Neden mi?

Profesyonel eğitim sınıfları, müzesi, kütüphanesi, laboratuvar ve Türkiye'nin tek mutfak oditoryumu ile en büyük kampüse sahip mutfak okulu.

Dünya Şefler Birliği (WACS) tarafından "Dünyada Eğitim Kalitesi En Yüksek Profesyonel Aşçılık Okulu" seçilen, uluslararası 4 akreditasyon kurumundan onaylı ve uluslararası diploma veren Türkiye'deki tek mutfak okulu.

Kadrosundaki tam zamanlı 24 eğitmen şefin yanı sıra, her yıl 30'dan fazla yerli ve yabancı profesyonel şefi ders ve demolarla öğrencileriyle buluşturan tek mutfak okulu.

Dünya çapındaki 7500 mezunundan 495’i kendi işletmesini açan, 135'i yurt dışında çalışan tek mutfak okulu.

4 mezunu City&Guilds İngiltere'nin düzenlediği mesleki mükemmellik yarışmasında "Mükemmellik Madalyası" (Medal of Excellence) kazanan tek mutfak okulu.

mutfaktakariyer.com platformunu hayata geçirerek mezunlarla işletmeleri dünyanın her yerinden, 7 gün 24 saat, bir araya getirmek için bünyesinde Mezunlar için Kariyer Departmanı kuran ve 1000'den fazla işletmeyle iş birliği yapan tek mutfak okulu.

"Dünyaya Türk Mutfağı" hareketini başlatan, Türk Mutfağı konusunda ilk ve tek uluslararası sertifikalı eğitim tasarlayan, bu eğitimlerin demolarını yapmak üzere yurt dışındaki okul ve fuarlara davet edilen tek mutfak okulu.

Bocuse d'Or Türkiye, Chaîne des Rôtisseurs, Young Chefs Competition gibi dünyaca ünlü organizasyonlara ev sahipliği yapan tek mutfak okulu.

Kampüs donanımı ve ders malzemeleri için sektörlerinin önde gelen 60 markası ile iş ortaklığı yapan tek mutfak okulu.

Çünkü Başka MSA Yok!Yok!
Mutfağın Okulunu
Daha Yakından Keşfedin