MENÜ
  • Türkiye'nin Lider Profesyonel Mutfak Okulu MSA İle Tanışma Günü

Türkiye'nin Lider Profesyonel Mutfak Okulu MSA İle Tanışma Günü

MSA Tanıtım Gününe Bekliyoruz

10 Nis 2014

Uluslararası City & Guilds, Pearson/EdExcel ve Scottish Qualification Authority tarafından akredite edilmiş, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veren, eğitim kalitesi Dünya Şefler Birliği (WACS) tarafından ödüllendirilmiş ve ABD’de maaşlı staj imkanı tanıyan tek profesyonel aşçılık okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), 18 Nisan Cuma günü “Tanıtım Günü” düzenliyor. Tanıtım Günü’ne, profesyonel aşçılık eğitimine ilgi duyan herkes davetli.

Türkiye'nin lider profesyonel mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), 18 Nisan 2014 Cuma günü kapılarını, aşçılık mesleği ve MSA’nın profesyonel eğitim programlarıyla tanışmak isteyenlere açıyor. Maslak’ta bulunan MSA Auditorium’da düzenlenecek Tanıtım Günü saat 12:30 ve 17.00’de olmak üzere iki ayrı seans şeklinde gerçekleştirilecek.

MSA Tanıtım Günü’ne aşçılık mesleği, MSA’nın eğitim sistemi, uluslararası diploma değeri, kariyer fırsatları, okulun kural, işleyiş ve müfredatı gibi konularda bilgi almak isteyen şef adayları, veliler, sektör profesyonelleri ve diğer ilgililer katılacak. MSA yetkilileri, katılımcılara detaylı bilgi verecek ve okulu gezdirecek. İsteyen katılımcılar buluşma sırasında okula başvuru yapabilecek.