MENÜ
  • Türkiye'nin İlk Fonksiyonel Beslenme ve Mutfak Eğitimi MSA'da!

Türkiye'nin İlk Fonksiyonel Beslenme ve Mutfak Eğitimi MSA'da!

Sağlıklı bir yaşam için gıdaların hangi formda, nasıl, ne sıklıkta tüketilmesi gerektiğini öğreneceğiniz Fonksiyonel Beslenme ve Mutfak Eğitimi 17 Ağustos’da MSA’da başlıyor.

29 Haz 2020

Halen çalışmalarına Dokuz Eylül Üniversitesi’nde devam eden Fizyoloji Profesörü Nazan Uysal Harzadın öncülüğünde, MSA Eğitmen Şefleri ile beraber oluşturulan bu program sayesinde katılımcılar; hem fonksiyonel besinler hakkında teorik bilgi sahibi olacak, hem de bu gıdaları değerlendirebilecekleri reçeteleri mutfakta uygulayabilecekler.

Bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirmenin oldukça önemli olduğu bu günlerde, yurt dışında “fonksiyonel tıp”olarak da adlandırılan en temel bilgiler ve pratik mutfak deneyimi MSA’nın Fonksiyonel Beslenme ve Mutfak Eğitimi’nde aynı çatı altında buluşuyor.


Sporcuların, kronik rahatsızlığı olanların, beslenme uzmanlarının, sağlık sektörü çalışanlarının, aşçıların ve evinde sağlıklı menü oluşturmak isteyen herkesin katılabileceği toplam 12 Hafta / 132 saatlik bu programa başvurmak için www.msa.com.tr web sitesinden form doldurulması gerekiyor.

Teorik derslerin online olarak ve uygulamalı derslerin MSA Workshop mutfaklarında verileceği içeriklerin tamamı MSA Eğitmen Şefleri ve Prof. Dr. Nazan Uysal Harzadın tarafından hazırlandı.