• WORKSHOP TARİHİ

    28 Aralık Pazartesi

    17:00 - 19:00

    WORKSHOP ÜCRETİ

    280 TL


En koyu muhabbetlerin döndüğü sofraların en koyu müdavimi mezeyi, tabii ki yılbaşında da unutmadık ve muhabbeti unutup lezzete dalacağınız yılbaşına özel bir menü hazırladık. Bu eğitimden sonra hem sıcak hem de soğuk lezzetlerin inceliklerini öğrenecek, yeni yılda muhabbetinize lezzet katacak mezeler hazırlayacaksınız. Mezenin de muhabbetin de daim olduğu bir yıl geçirmeniz içini MSA Eğitmen Şef’i bu online workshop ile bu kez sizin mutfağınıza misafir gelecek.Önemli Bilgiler

Bu etkinlik online olarak MSA Zoom hesabı üzerinden gerçekleşecektir. Satın alınan biletler sadece etkinliğin online yayınını izleme hakkı sağlayacaktır.
Etkinlik için biletinizi satın aldıktan sonra, Zoom adlı ücretsiz uygulamayı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.
Etkinlik maksimum 50 kişi katılımı ile gerçekleşecektir.
Etkinlik katılımı ve akışı ile ilgili tüm detaylar bilet satın aldıktan sonra katılımcılara ulaştırılacaktır. Biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz.
Etkinlik boyunca evlerde kullanılacak tüm malzeme ve ekipmanlar katılımcılar tarafından temin edilecektir.
Alınan dersin iptali ve ders değişikliği yapılamamaktadır. Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle eğitimin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya web sitemizin sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır. MSA, dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın, tüm bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar