MENÜ
  • Yoğun İstek Üzerine MSA İle Tanışma Günü 26 Nisan'da Tekrarlanıyor

Yoğun İstek Üzerine MSA İle Tanışma Günü 26 Nisan'da Tekrarlanıyor

MSA Tanışma Günü

21 Nis 2014

Uluslararası City & Guilds, Pearson/EdExcel ve Scottish Qualification Authority tarafından akredite edilmiş, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veren, eğitim kalitesi Dünya Şefler Birliği (WACS) tarafından ödüllendirilmiş ve ABD’de maaşlı staj imkanı tanıyan tek profesyonel aşçılık okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), yoğun istek üzerine çalışanlar ve hafta içi gelemeyenler için 26 Nisan Cumartesi günü “Tanıtım Günü” düzenliyor. Tanıtım Günü’ne, profesyonel aşçılık eğitimine ilgi duyan herkes davetli.

Türkiye'nin lider profesyonel mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), 26 Nisan 2014 Cumartesi günü kapılarını, aşçılık mesleği ve MSA’nın profesyonel eğitim programlarıyla tanışmak isteyenlere açıyor. Çalıştığı için veya başka bir nedenle hafta içi gelemeyenlerin yoğun isteği üzerine Maslak’ta bulunan MSA Auditorium’da düzenlenecek Tanışma Günü saat 11:00’de gerçekleştirilecek.

MSA Tanıtım Günü’ne aşçılık mesleği, MSA’nın eğitim sistemi, uluslararası diploma değeri, kariyer fırsatları, okulun kural, işleyiş ve müfredatı gibi konularda bilgi almak isteyen şef adayları, veliler, sektör profesyonelleri ve diğer ilgililer katılacak. MSA yetkilileri, katılımcılara detaylı bilgi verecek ve okulu gezdirecek. İsteyen katılımcılar buluşma sırasında okula başvuru yapabilecek.