MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Genç Gurme (14-17 Yaş)

''Mutfağa girmenin yaşı yok” dedik ve gençleri de ihmal etmedik.

Genç Gurme (14-17 Yaş)

14-17 yaş aralığındaki gençlerin mutfak aşkı bu sömester da karşılığını MSA workshop’ larında buluyor. Dünya mutfaklarının en sevilen örneklerinden, en popüler parti yemeklerine ve enfes kahvaltı menülerine kadar dopdolu geçecek bu 4 gün sayesinde, gençler hem mutfak becerilerini geliştirecek hem de harika sofralara artık kendileri imza atabilecek. Genç Gurme ile bu MSA’ da sezonun en lezzetli ve keyifli günlerini geçirmeye hazır olun.


Notlar

  • Biletler tek kişiliktir. İstasyonlarda (çalışma alanlarında) tek çalışılmaktadır.
  • Sertifikanın çocuğunuz adına düzenlenmesi için satın alma işleminden sonra ‘’Biletlerim’’ bölümünden ‘’Çocuğum Adına Düzenle’’ butonuna tıklayarak isim-soyisim bilgisi girebilirsiniz.
  • Biletlerde iade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Programlarımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
  • ‘’Dışarıdan yiyecek-içecek kesinlikle kabul edilmemektedir.’’


Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Sertifikanın çocuğunuz adına düzenlenmesi için satın alma işleminden sonra ‘’Biletlerim’’ bölümünden ‘’Çocuğum Adına Düzenle’’ butonuna tıklayarak isim-soyisim bilgisi girebilirsiniz.

Etkinlik günü bilet veya bilet çıktısı/ QR kodu görüntüsü olmadan etkinliğe giriş yapılamamaktadır.

Belirtilen grubunun dışındaki kişiler mutfaklara alınmayacaktır.

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 30 Haziran 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.