MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Küçük Gurme 1 - Gıda Koruyucuları (5-9 Yaş)

Evinizin küçük şefleri gıdanın geleceğine sahip çıkmaya MSA mutfağında başlıyor.

Küçük Gurme 1 - Gıda Koruyucuları (5-9 Yaş)

Evinizin küçük şefleri gıdanın geleceğine sahip çıkmaya MSA mutfağında başlıyor. Gıda israfını önlemek amacıyla yola çıkan teknoloji girişimi Fazla hazırladığımız bu workshop’ta çocuklar, tüm malzemelerin değerlendirileceği bir menü hazırlayacak, gıdayı yakından tanıma fırsatı bulacak, kalan yemekleri muhafaza etmeyi öğrenecek ve mutfak becerilerini geliştirecek. Aynı zamanda gıdayı korumak için alınabilecek aksiyonların da aktarılacağı bu keyifli günün sonunda, küçük şefler birer “gıda koruyucusu” olarak eve dönecek.


Notlar

  • Bu workshop’ın gelirinin bir kısmı Gıda Kurtarma Derneği’ne bağışlanacaktır.
  • Etkinlik sadece belirtilen yaş grubu için geçerlidir.
  • Çocukların bir yetişkin eşliğinde (tek biletle) katılmaları gerekmektedir.
  • Sertifikanın çocuğunuz adına düzenlenmesi için satın alma işleminden sonra ‘’Biletlerim’’ bölümünden ‘’Çocuğum Adına Düzenle’’ butonuna tıklayarak isim-soyisim bilgisi girebilirsiniz.
  • Biletlerde iade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Programlarımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Workshop 5-9 yaş grubundaki katılımcılar içindir. Çocukların bir yetişkin eşliğinde (tek biletle) katılmaları gerekmektedir.

Etkinlik günü bilet veya bilet çıktısı/ QR kodu görüntüsü olmadan etkinliğe giriş yapılamamaktadır.

Workshop boyunca yapacağınız yemeklerin fazlasının gıda atığı olmaması adına, saklama kaplarınızı yanınızda getirerek evinize götürebilir, böylece aynı zamanda sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz

İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia özellikli kredi kartlarıyla yapacağınız MSA Workshop alışverişlerinde peşin fiyatına 3 taksit imkanından 31 Aralık 2023 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret edebilirsiniz.