MSA'nın Podcast'leri

Mutfaktan yükselen seslere kayıtsız kalmayın. Yeme-içme sektörüne değen herkesin buluşma noktası MSA, mutfağın birleştirici gücünden faydalanmak isteyen herkesi şimdi de birbirinden farklı içeriklerdeki podcast serilerinde birleştiriyor.

Mutfaktan Sesler - Host: Barış Selimoğlu
24 Nisan 2024

Host: Barış Selimoğlu

-

Mutfaktan yükselen seslere kayıtsız kalmayın. Mutfağa ve yaşama dair pek çok mevzuyu masaya yatıracağımız, irdeleyeceğimiz; zaman zaman hüzünlenip, zaman zaman keyifleneceğimiz, masamıza renk katan konukları ile Mutfaktan Sesler karşınızda!

Bu Kız Hep Aç - Köklere Dönüş - Host: Lian Penso Benbasat
24 Nisan 2024

Host: Lian Penso Benbasat

-

Lian Penso Benbasat, etnik ve geleneksel mutfak kültürleri ile yıllara meydan okuyan marka hikayelerini araştırıyor. Her hafta farklı bir sofraya konuk olmaya var mısınız? Nesilden nesile geçen yemek hikayeleri ile" Bu Kız Hep Aç - Köklere Dönüş" başlıyor.

Dalgalara Karşı Yemek Yapanlar - Host: Deniz Kurt
07 Eylül 2022

Host: Deniz Kurt

-

MSA’nın Podcast’i Dalgalara Karşı Yemek Yapanlar, deniz tutkunlarına mutfağın kapılarını aralayan, şef ve şef adaylarına sınırları aşmak için ilham veren, mesleğe dair bambaşka bir ufuk açan bir seriyle karşınızda! Atlantico Yachting kurucusu, süperyat şefi ve aynı zamanda bir MSA mezunu Deniz Kurt Görsev’in birbirinden farklı hikayeleri olan süperyat şefleriyle gerçekleştirdiği ufuk açan sohbetleri dinleyecek, dalgalara karşı yemek yapmanın heyecanını siz de paylaşacaksınız.

Hijyen Lezzet Kadar Önemlidir - Host: Ödül Özdamar
07 Temmuz 2022

Host: Ödül Özdamar

-

MSA'nın yeni serisi Hijyen Lezzet Kadar Önemlidir karşınızda! Hem yeme içme meraklılarının hem de sektör profesyonellerinin gıda güvenliği ve hijyene dair farkındalığını artıracak bu seride, birbirinden değerli isimlerle gerçekleştirilen sohbetleri dinlerken, merak edilen pek çok soruya yanıt bulacak, konuya artık bambaşka açılardan bakacaksınız.

Sadece Çikolata - Host: Deniz Özdağ
20 Mayıs 2022

Host: Deniz Özdağ

-

MSA’nın Podcast’i Sadece Çikolata’da derdimiz tabii ki çikolata. Dünyanın lider kakao ve çikolata üreticilerinden Altınmarka’nın katkılarıyla hazırlanan bu seride, farklı disiplinlerden konuklarla çikolatayı konuştuğumuz keyifli sohbetler sizi bekliyor. Çekirdekten çikolataya üretim sürecinde izlenebilirliği ile başlıyor, profesyonel mutfaklarda aldığı yere bakıyor, tarihteki ve popüler kültürdeki anlamını konuşuyor, etnik mutfaklarda ve özel günlerde nasıl karşımıza çıktığını irdeliyor hatta sağlıkla ilişkisi aslında nedir diye soruyoruz

Değişim Mutfakta Başlar - Host: Elif Ergu
25 Mart 2022

Host: Elif Ergu

-

Daha iyi bir gelecek için artık değişime ihtiyacımız var. Peki biz birey olarak bu değişimin nasıl bir parçası olabiliriz? Ya da nereden başlayabiliriz? Geliştirdiği doğaya ve gıdaya saygı duyan teknolojilerle çözümün bir parçası olan Grundig’in katkılarıyla hazırlanan MSA’nın Podcast’i “Değişim Mutfakta Başlar’da bu sorulara pek çok farklı alandan yanıt aranıyor. Gazeteci Elif Ergu’nun moderatörlüğünde birbirinden değerli konuklarla gerçekleştirilen sohbetler, dinleyicilerin ufkunu açıp ilk adımı atmak için cesaretlendiriyor.

Restoran Açmak Herkesin Harcı Mı? - Host: Mehmet Aksel & Osman Serim
13 Ağustos 2021

Host: Mehmet Aksel & Osman Serim

-

Mutfak Sanatları Akademisi kurucusu Mehmet Aksel ve Yiyecek İçecek İşletmeciliği danışmanı Osman Serim, buzdağının görünmeyen kısımlarını masaya yatırdıkları sohbetlerle dinleyicileri ile buluşacaklar. Alanında uzman profesyonellerin restorancılıkta fark yaratacak bakış açılarını, Türkiye’nin önde gelen markalarının ardındaki isimlerin başarısızlık ve başarı hikayelerini dinlenebileceği bu podcast serisinde, yiyecek içecek sektörüne dair süreçleri tüm çıplaklığıyla dinleyebileceksiniz.

Katkı Maddesi - Host: Tangör Tan & Can Koyuncu
25 Haziran 2021

Host: Tangör Tan & Can Koyuncu

-

Türkiye'nin toprağını karış karış gezen Ziraat Mühendisi ve Gastronom Tangör Tan ile meraklı ve araştırmacı kişiliğiyle sorgulayacak çok şeyi olan son sınıf Gastronomi öğrencisi Can Koyuncu, onlarca konu hakkında cesurca sohbet etmek için buluştu. Aşçılık ve restoran dünyası çemberine sıkıştırılmış olan Gastronomi'yi daha geniş bir açıdan dinleyebileceğiniz 'Katkı Maddesi' karşınızda!