MSA'nın Podcast'leri

Mutfaktan yükselen seslere kayıtsız kalmayın. Yeme-içme sektörüne değen herkesin buluşma noktası MSA, mutfağın birleştirici gücünden faydalanmak isteyen herkesi şimdi de birbirinden farklı içeriklerdeki podcast serilerinde birleştiriyor.

Değişim Mutfakta Başlar - Host: Elif Ergu
28 Ocak 2022

Host: Elif Ergu

339:18

Daha iyi bir gelecek için artık değişime ihtiyacımız var. Peki biz birey olarak bu değişimin nasıl bir parçası olabiliriz? Ya da nereden başlayabiliriz? Geliştirdiği doğaya ve gıdaya saygı duyan teknolojilerle çözümün bir parçası olan Grundig’in katkılarıyla hazırlanan MSA’nın Podcast’i “Değişim Mutfakta Başlar’da bu sorulara pek çok farklı alandan yanıt aranıyor. Gazeteci Elif Ergu’nun moderatörlüğünde birbirinden değerli konuklarla gerçekleştirilen sohbetler, dinleyicilerin ufkunu açıp ilk adımı atmak için cesaretlendiriyor.

Hijyen Lezzet Kadar Önemlidir - Host: Ödül Özdamar
02 Aralık 2021

Host: Ödül Özdamar

338:43

MSA'nın yeni serisi Hijyen Lezzet Kadar Önemlidir karşınızda! Hem yeme içme meraklılarının hem de sektör profesyonellerinin gıda güvenliği ve hijyene dair farkındalığını artıracak bu seride, birbirinden değerli isimlerle gerçekleştirilen sohbetleri dinlerken, merak edilen pek çok soruya yanıt bulacak, konuya artık bambaşka açılardan bakacaksınız.

Restoran Açmak Herkesin Harcı Mı? - Host: Mehmet Aksel & Osman Serim
20 Mayıs 2021

Host: Mehmet Aksel & Osman Serim

757:14

Mutfak Sanatları Akademisi kurucusu Mehmet Aksel ve Yiyecek İçecek İşletmeciliği danışmanı Osman Serim, buzdağının görünmeyen kısımlarını masaya yatırdıkları sohbetlerle dinleyicileri ile buluşacaklar. Alanında uzman profesyonellerin restorancılıkta fark yaratacak bakış açılarını, Türkiye’nin önde gelen markalarının ardındaki isimlerin başarısızlık ve başarı hikayelerini dinlenebileceği bu podcast serisinde, yiyecek içecek sektörüne dair süreçleri tüm çıplaklığıyla dinleyebileceksiniz.

Bu Kız Hep Aç - Köklere Dönüş - Host: Lian Penso Benbasat
25 Kasım 2020

Host: Lian Penso Benbasat

2160

Lian Penso Benbasat, etnik ve geleneksel mutfak kültürleri ile yıllara meydan okuyan marka hikayelerini araştırıyor. Her hafta farklı bir sofraya konuk olmaya var mısınız? Nesilden nesile geçen yemek hikayeleri ile" Bu Kız Hep Aç - Köklere Dönüş" başlıyor.

Katkı Maddesi - Host: Tangör Tan & Can Koyuncu
23 Kasım 2020

Host: Tangör Tan & Can Koyuncu

780

Türkiye'nin toprağını karış karış gezen Ziraat Mühendisi ve Gastronom Tangör Tan ile meraklı ve araştırmacı kişiliğiyle sorgulayacak çok şeyi olan son sınıf Gastronomi öğrencisi Can Koyuncu, onlarca konu hakkında cesurca sohbet etmek için buluştu. Aşçılık ve restoran dünyası çemberine sıkıştırılmış olan Gastronomi'yi daha geniş bir açıdan dinleyebileceğiniz 'Katkı Maddesi' karşınızda!

Mutfaktan Sesler - Host: Can Sungur
01 Ocak 2020

Host: Can Sungur

3000

Mutfaktan yükselen seslere kayıtsız kalmayın. Mutfağa ve yaşama dair pek çok mevzuyu masaya yatıracağımız, irdeleyeceğimiz; zaman zaman hüzünlenip, zaman zaman keyifleneceğimiz, masamıza renk katan konukları ile Mutfaktan Sesler karşınızda!