MSA DÜKKAN

MSA'nın bünyesinde bir lezzet merkezi

Ziyaret Saatleri

Ziyaret Saatleri
Hafta içi 08:00-18:00
Hafta sonu 08:00-16:00

MSA Dükkân'da, MSA öğrencileri tarafından uluslararası müfredatın bir parçası olarak üretilen tamamı günlük taptaze ve nefis ürünler sunuyor. Biri Maslak'ta MSA kampüste, biri Emirgan Sakıp Sabancı Müzesi içersinde olmak üzere Mutfak Sanatları Akademisi bünyesinde 2 lokasyonda hizmet veren MSA Dükkan'lar, MSA’da eğitim alan stajyerler tarafından, eğitmen şeflerinin önderliğinde işletiliyor.

Ekmeğinden sosuna baştan aşağı MSA yapımı sandviçlerden kruvasan çeşitlerine, ekşi maya ekmeklerden özel karışım taze meyve sularına ve her damağa hitap eden çeşit çeşit tatlılara kadar geniş ürün yelpazesiyle meraklılarıyla buluşuyor. MSA Dükkân, gerek kahvaltıda gurme seçimler yapmak isteyenler, gerekse gün içinde acıkınca ufak kaçamaklar yapmayı sevenlere günlük olarak taptaze hazırlanan ve müdavimlik yaratacak tatlar sunuyor.

Bu özel lezzetlerin yanı sıra; MSA Dükkân’da mutfak tutkunlarının ilgisini çekebilecek kitaplar, MSA'ya özel olarak limitli satıda üretilen mutfak önlükleri ve mutfak ekipmanları da satılıyor. MSA Dükkân, hafta içi 08.00-18.00, hafta sonu 08.00-16.00 saatleri arasında hizmet veriyor.