MENÜ
 • MSA Dükkan - Mutfak Sanatları Akademisi
 • ZİYARET SAATLERİ

  Hafta içi: 08.00-18.00
  Hafta sonu: 08.00-16.00

 • NASIL GELEBİLİRİM

  Detaylı bilgi almak için;
  Bize Ulaşın


MSA Dükkân’da Neler Var?

Msa Dükkân

Msa Dükkân; MSA öğrencileri tarafından derste yapılan uluslararası müfredatından tamamı günlük taptaze ve eğitim nefis ürünleri Maslak çevresindekilerle buluşturmak üzere Mutfak Sanatları Akademisi bünyesinde hizmet veriyor. Türkiye’nin lider profesyonel mutfak okulu MSA’nın bünyesine bir lezzet merkezi daha eklendi. Senede sayısı 20.000’i bulan workshop katılımcılarının talepleri üzerine; okulda hazırlanan pek çok ürünün satıldığı MSA Dükkân; yine MSA’da eğitim alan stajyerler tarafından, eğitmen şeflerinin önderliğinde işletiliyor. Yerel ve mevsimsel ürünlerle hazırlanan sos, chutney, ev yapımı tarhana gibi pek çok lezzet de yine MSA Dükkân’da meraklıları ile buluşuyor.

MSA Dükkân

Ekmeğinden sosuna baştan aşağı MSA yapımı sandviçlerden croissant çeşitlerine, ev yapımı ekmeklerden özel karışım taze meyve sularına ve her damağa hitap eden çeşit çeşit tatlılara kadar geniş ürün yelpazesiyle MSA Dükkân Maslak civarında lezzet arayışında olanlara hitap ediyor. MSA Dükkân, gerek kahvaltıda gurme seçimler yapmak isteyenler, gerekse gün içinde acıkınca ufak kaçamaklar yapmayı sevenlere günlük olarak taptaze hazırlanan ve müdavimlik yaratacak tatlar sunuyor. Bu özel lezzetlerin yanı sıra; MSA Dükkân’da bulunan ve iş dönüşü evdekilere sürpriz yapmak isteyenlerin tercih ettikleri ekmek çeşitleri de damak çatlatıyor.

MSA Dükkân

MSA Dükkân’da ekşi mayadan ve özel unlardan hazırlanan doğal ev yapımı ekmek çeşitleri, Delifrance Dünya Sandviç Yarışması’nda ülkemizi temsil ederek ödül alan sandviçler, Çırağan Palace Kempinski’de tanıtılan MSA tatlıları gibi pek çok özellikli ürünü bir arada bulmak mümkün. Yine MSA Dükkân’da taze ve sağlıklı meyve sularının yanı sıra; özel hazırlanan meyve- sebze karışımları da temin edilebiliyor. MSA Dükkân'dan, özel davetler için sipariş alınıp catering hizmeti de verilebiliyor. MSA Dükkân hafta içi 08.00-18.00, hafta sonu 08.00-16.00 saatleri arasında hizmet veriyor.