MENÜ
 • Kütüphane
 • ZİYARET SAATLERİ

  Salı – Cumartesi 09:00 – 18.00
  *Kütüphanemiz Pazar-Pazartesi günleri kapalıdır.

 • NASIL GELEBİLİRİM?

  Detaylı bilgi almak için;

  Bize Ulaşın

Kütüphanede Arayın

MSA Kütüphanesinde Neler Var?

MSA Kütüphanesinde Neler Var?

MSA Kütüphanesi'nde, akademik çalışmalardan, güncel kaynaklara, nadir eserlerden, eşsiz eserlere uzanan yeme - içme ile ilgili çok sayıda önemli kaynak yer alıyor. Yalnızca MSA öğrencilerinin ve mezunlarının değil, yurtiçi ve yurtdışında eğitim gören, mutfakla ilgilenen herkesin yararlanabileceği, sektörle ilgili dünya genelinde basılan birçok yayına sahip MSA Kütüphanesi, zamanın nasıl geçtiğini size unutturacak, mutfak yolculuğunuzda durak yeriniz olacak özel bir yer.

MSA Kütüphanesinde Neler Var?

Herkesin faydalanabileceği MSA Yiyecek - İçecek Kütüphanesi'nde bugün, 5000'e yakın yayın bulunuyor. Kütüphanede gastronomi konularının yanı sıra, işletmecilik, mimari, yetiştiricilik, seracılık, ziraat, beslenme ve sağlık, görgü kuralları, sofra düzeni ve sofra adabı, ilk yardım gibi farklı konuları da kapsayan kitaplar, danışma kaynakları ve süreli yayınlar da mevcut.

Kütüphanemizden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Üyelerimizin ödünç alma, kitap iadesi, süre uzatma gibi hizmetlerden yararlanabilmeleri için kütüphanemize başvurmaları yeterlidir.

Kütüphanedeki bilgi kaynakları çerçevesinde araştırma yapmak isteyen kişiler ise yerinde okuma ve fotokopi hizmetlerinden yaralanabilirler.

MSA Yiyecek-İçecek Kütüphanesi’nden okulumuzun öğrencileri ve bu alana ilgi duyan herkes yararlanabilir.

MSA öğrencileri doğal üye kabul edilirler.

;