MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Workshop’larımızda 18 yaş alt sınırı vardır. Çocuk ve gençler için düzenlenen Workshop’larımız için de kendi kategorilerine göre yaş grupları belirlenmiş ve ilgili yaş aralıkları satış metinlerinde belirtilmiştir. Belirtilen yaş gruplarından daha küçük yaşta katılımcı alamadığımızı üzülerek bildiririz.

 

 

Biletlerimiz tek kişiliktir. Ancak “Küçük Gurme 1 (5-9 Yaş)”, “MSA’dayız”, “Annem ile Pişiriyorum” vb. etkinliklerimizde tek bilet alarak farklı katılımcı sayıları ile katılım gösterebiliyorsunuz. Her workshopun kendi sayfasında “Bilinmesi Gerekenler” kısmından kontrol edebilirsiniz.

Biletix’in satış politikası doğrultusunda satın alınan biletin iadesi ve başka bir biletle değişimi yapılmamakta, başka bir Workshop’a ertelenememektedir. Ancak, bilet satın almış olduğunuz Workshop’a katılamamanız durumunda, biletinizi bir yakınınıza devredebilirsiniz.

Gelemediğiniz bir derse sizin yerinize bir başkası katılması ve dersin telafisi mümkün olamamaktadır. Bu eğitimler katılımcının ilk haftadan itibaren edindiği bilgi ve beceriyi, ilerleyen haftalarda da kullanabilmeleri doğrultusunda tasarlanmıştır.

Workshop’ta katılımcıların hazırladıkları yemekler kendilerine aittir.Workshop boyunca yapacağınız yemeklerin fazlasının gıda atığı olmaması adına, saklama kaplarınızı yanınızda getirerek evinize götürebilir, böylece aynı zamanda sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

 

Workshop’lar hava koşulları ve doğal afetler sebebiyle iptal edilebilir. Bu durumda Biletix sizinle irtibata geçecektir.

Otomobil ile Ulaşım: Beşiktaş yönünden gelirken, Harp Akademileri ve İTÜ Ayazağa Yerleşkesini geçtikten sonra sağa sapılarak üst yola çıkılır. 200 m sonra yol ikiye ayrılır. Sağdaki yol takip edilir ve ardından ilk sağa dönülür. 50 m sonra karşınızda Beybi Giz Plaza vardır. Sarıyer yönünden gelirken Hilton Oteli’nden sonra yan yola girilir. Yaklaşık 200 m sonra sağa dönülür. 50 m sonra karşınızda Beybi Giz Plaza vardır.

*İstinye’den Beşiktaş yönüne doğru ilerlerken İstinye Parkı geçtikten sonra üst yolda ilerlerken yol ikiye ayrılır. Sağdaki yol takip edilerek Petrol Ofisi binasının yanından hemen sağa dönülür. 50 m sonra karşınızda Beybi Giz Plaza vardır. Metro ile Ulaşım: Taksim-Hacıosman hattında İTÜ Ayazağa durağında inilir. Windowist Tower çıkışından sağdan devam edildiğinde 50 m uzaklıktaki sağ köşede bulunan plaza, Beybi GİZ Plaza’dır. Otobüs ya da Dolmuş ile Ulaşım: Beşiktaş'tan Beşiktaş-Sarıyer hattında tüm minibüsler Beşiktaş'tan geçen ve üzerinde Maslak yazan tüm belediye ve halk otobüsleri Taksim'den Taksim-Sarıyer hattında çalışan otobüsler Taksim - 4. Levent Metrosu, 4. Levent'ten Maslak istikametine giden tüm araçlar Mecidiyeköy'den Mecidiyeköy'den geçen ve üzerinde Maslak yazan tüm belediye ve halk otobüsleri Beşiktaş yönünden gelirken İTÜ önündeki Plazalar durağında inilir. Yaya üst geçidinden karşıya geçilir. Sağdan yaklaşık 100 m yürüdükten sonra sola dönülür. Bu yoldan 50 m ileri yürüdükten sonra sağda karşınızdaki yüksek bina Beybi Giz Plaza’dır. Sarıyer yönünden gelirken İTÜ karşısındaki Plazalar durağında inilir. Üst geçidin altındaki merdivenleri kullanarak yan yola çıkılır. Sola doğru 50 m yürünür. Sağda karşınızdaki yüksek bina Beybi Giz Plaza’dır.

MSA girişinde Beybi Giz Plaza’ya ait ücretli bir açık otopark mevcuttur.

 Eğitim akışına göre bazı workshoplarda tek, bazılarında ise aynı istasyonda çift kişi çalışmaktadır. Her workshopun kendi sayfasında “Notlar” kısmından kontrol edebilirsiniz.