MSA DAVET

Davetleriniz MSA ile artık daha lezzetli

Mutfak ve servis operasyonlarında, profesyonel eğitimlerine MSA’da devam eden geleceğin parlak şefleri yer alır.

İletişime Geç

 

Kişi veya kurumların catering talepleri doğrultusunda konsepte ve beklentilere özel menü ve sunumlar, MSA Eğitmen Şefleri önderliğinde öğrencilerin de içinde bulunduğu bir ekip tarafından hazırlanır. 


Etkinlik mekanının keşfi ile başlayan süreç; alanın kriterlerine, davetin konseptine, davetli profiline ve mevsime göre menünün planlanması, tadımı ve sunumun dizayn edilmesi ile devam eder.

MSA’nın Restoranı'nda gerçekleştirilmek istenen catering etkinlikleri, bahçe davetleri, özel kutlamalar veya kurumsal lansman gibi çeşitli talepler; masa düzeni, kokteyl ya da kokteyl prolange formatında MSA standartları çerçevesinde karşılanır.

Catering hizmeti almak isteyen davet sahibinin taleplerini detaylı bir şekilde paylaşması çok önemlidir. (Etkinliğin içeriği ve saat aralığı, alan bilgisi, kişi sayısı, teknik ihtiyaçlar…)

MSA için catering hizmeti; eğitimi merkezine alan, dünyanın dört bir yanından ilham aldığımız, çok sevdiğimiz lezzetleri mutfağımıza ve sunumlarımıza yansıttığımız özel bir deneyimdir.
Umarız bu deneyimden siz de bizim kadar keyif alırsınız.