MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Annem ile Pişiriyorum (9-17 Yaş)

Bugüne kadar mutfakta hep anne ve babanız oldu. Onlar pişirdi. Siz izlediniz. Şimdi mutfakta beraber kolları sıvıyorsunuz.

Annem ile Pişiriyorum (9-17 Yaş)

Bugüne kadar mutfakta hep anne ve babanız oldu. Onlar pişirdi. Siz izlediniz. Şimdi mutfakta beraber kolları sıvıyorsunuz. Rulo köfteden el yapımı makarnaya kadar birbirinden lezzetli yemekleri beraber yapacak, anneniz ile birlikte keyifli vakit geçireceksiniz.


Notlar

  • Etkinlik bileti 9-17 yaş grubundaki bir çocuk ve bir yetişkin içindir.
  • Sertifikanın çocuğunuz adına düzenlenmesi için satın alma işleminden sonra ‘’Biletlerim’’ bölümünden ‘’Çocuğum Adına Düzenle’’ butonuna tıklayarak isim-soyisim bilgisi girebilirsiniz.
  • Biletlerde iade ya da değişiklik kesinlikle yapılamamaktadır.
  • Programlarımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
  • ‘’Dışarıdan yiyecek-içecek kesinlikle kabul edilmemektedir.’’

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Workshop 9-17 yaş grubundaki katılımcılar içindir. Çocukların bir yetişkin eşliğinde (tek biletle) katılmaları gerekmektedir.

Etkinlik günü bilet veya bilet çıktısı/ QR kodu görüntüsü olmadan etkinliğe giriş yapılamamaktadır.

Workshop boyunca yapacağınız yemeklerin fazlasının gıda atığı olmaması adına, saklama kaplarınızı yanınızda getirerek evinize götürebilir, böylece aynı zamanda sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Mayıs 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.