MENÜ
  • Kurumlara Özel Online Mutfak Workshopları
  • MSA Eğitmen Şefleri ile interaktif workshop deneyimi

  • Kurumların taleplerine uygun menü seçenekleri

  • Detaylı bilgi ve organizasyon: kurumsalsatis@msa.com.tr


Online workshop etkinlikleri katılımcıların MSA eğitmen şefleriyle birlikte eş zamanlı olarak ilerleyerek evlerinde uygulayacakları şekilde minimum 15, maksimum 50 kişi için organize edilir.

Kurumların talepleri doğrultusunda menüler oluşturulur ve workshop’ta kullanılacak malzemeler, reçetelere göre ölçülmüş ve porsiyonlanmış şekilde özel paketlerde, katılımcıların adreslerine etkinlik öncesi teslim edilir.

Yayınlar, MSA workshop’larındaki mutfak deneyiminin evde de aynı profesyonellikte hissedebilmesi için, MSA’nın deneyimli prodüksiyon ekibi tarafından, 3 farklı kamera açısı ile gerçekleştirilir. Böylece en ince detayların bile ekrandan rahatlıkla takip edilebilir.

Böylece kurumsal ekipler, birbirinden farklı yemekleri, MSA Eğitmen şefleri ile birlikte interaktif bir şekilde hazırlayarak hem mutfak becerilerini geliştirir hem de keyifli bir motivasyon etkinliğine dahil olur.

Arzu eden kurumlar için sadece demo olarak yani şefin anlattığı ve katılımcıların izleyip daha sonra evlerinde uygulayabildikleri formatta da minimum 15 maksimum 300 kişi için etkinlik gerçekleştirmek mümkündür.

Farklı menü seçenekleriyle tasarlanabilen etkinlik organizasyonu hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için kurumsalsatis@msa.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.