MEKAN KULLANIMI

Toplantı ve Diğer

MSA bünyesinde verilen kurumsal çözümler hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

İletişime geç

Yemek Odası

Workshop mutfağının bitişiğinde konumlanan yemek odası; Workshop sınıfı ile birlikte ya da ayrı olarak tam veya yarım günlük kiralanabiliyor. 18 kişilik oturma kapasitesine sahip bu alan; hemen yanında bulunan Workshop mutfağında düzenlenen yemek Workshop’ ları sonrasında yemek yeme imkanı sunduğu gibi, firmaların özel toplantı ve yemek taleplerini de karşılayabiliyor. Oda içinde bulunan müzik sistemi ve akıllı ekranlar ise odayı toplantı ve keyifli etkinlikler için ideal kılıyor.

Yemek Odası
Kapasite

Kapasite

25 m² kullanım alanı, Ahşap toplantı masası, 18 kişilik masa sandalye düzeni

Ekipman

• Ahşap kaplamalı cam duvarlar
• Çini seramik zemin
• 2 adet çekmeceli ahşap gömme duvar rafı
• Toplantı salonuna özel ses sitemi
• Müzik sistemi ve hoparlör
• 1 adet Grundig 75 inç hareket edebilen özel konsola sahip LED TV
• VRF kanallı ısıtma ve soğutma sistemi

Ekipman

Mahzen

Profesyonel Barmenlik ve Miksoloji eğitiminin gerçekleştirildiği mahzen, 22 kişilik masa düzenine ve 1 adet bara sahip. Bu alanda pratik/demo ya da oturma düzeninde eğitimler, yemek davetleri düzenlenebilir.

Mahzen
Kapasite ve Ekipman

Kapasite ve Ekipman

46 m² kullanım alanı, 22 kişilik oturma düzeni. Endüstriyel paslanmaz çalışma tezgahları, Eurocave Şarap dolabı, buz makinası, tezgah altı bar dolapları, Bar üstü bira kulesi, Parmak izi ile açılır kapanır bar panjur sistemi, Dim aydınlatma sistemi, Kanallı havalandırma sistemiyle %100 taze hava emişli iklimlendirme cihazı, 65 inç akıllı tahta, Sonos ses ve müzik sistemi


Seminer Salonu

Toplam 70 kişi kapasiteli, 30 kişilik oturma kapasitesine göre hem tiyatro hem de masa düzeni olacak şekilde bölünebilen salon, yarım günlük veya tam günlük olarak kiralanabiliyor. Seminer salonu firmaların toplantı taleplerini karşılamanın yanı sıra; eğitimler ve lansmanlara da ev sahipliği yapıyor. Etkinlikler ve toplantılar sırasında salonun içerisinde açık büfe kurulabiliyor. Salonda bulunan 2 adet akıllı ekran sayesinde istenilen sunum yapılabiliyor.

Seminer Salonu
Kapasite ve Ekipman

Kapasite ve Ekipman

70 kişilik oturma kapasitesi, 90 m² kullanım alanı .
Kolçaklı/kolçaksız oturma grubu, 2 adet Grundig 65 inç akıllı tahta, 2 adet Lega Master yazı tahtası, İkiye bölünebilir sınıf düzeneği, 4 adet taze hava ısıtma ve soğutma sistemi, 4 adet VRF ısıtma ve soğutma sistemi


Fuaye

MSA fuaye alanı, aynı zamanda Türkiye’nin ilk gastronomi müzesidir. Bu alanda bir de MSA kütüphanesi ve 70 kişi kapasiteli seminer salonu yer almaktadır. Fuaye, öğrenciler ve MSA’yı ziyaret eden misafirlerin dinlenme ve çalışma alanı olarak kullanılmakla beraber; gruplar için bistro ve oturma düzeninde kahvaltı, öğle, akşam yemekleri etkinlikleri de gerçekleştirilebilmektedir. Seminer salonundaki eğitimler sonrasında, tadım ve yemek etkinliklerine de ev sahipliği yapabilen alanda bulunan 2 adet akıllı ekran; sunum, video ve görseller için değerlendirilebilir.

Fuaye
Kapasite ve Ekipman

Kapasite ve Ekipman

150 m² kullanım alanı, 45 kişilik masa sandalyeli oturma düzeni.
2 adet Grundig 55 inç TV, 4 adet duvar hoparlör ve DJ sistemi, 4 adet VRF ısıtma ve soğutma sistemi, 2 adet taze hava kanallı hava santrali.


MSA Electrolux Auditorium

MSA Electrolux Auditorium, teknik altyapısı, benzersiz profesyonellikteki mutfak donanımı ve harika bir deneyim yaşatacak konfor standartları ile Türkiye’nin ilk ve tek mutfak oditoryumudur. Türkiye’den ve dünyadan ünlü şeflerin mutfak demoları, bayii toplantıları, seminerleri, ürün lansmanları, basın toplantıları, canlı yayınlar dahil görsel – işitsel performans kayıtları yapılabilmektedir.

MSA Electrolux Auditorium

Mekan Kullanımı

Türkiye'nin ilk ve tek mutfak oditoryumu

MSA Electrolux Auditorium’da, kurumlara özel etkinlikler, basın lansmanları, mutfak demoları ve eğitimler organize ediliyor.

MSA Electrolux Auditorium