Mutfaktan yükselen seslere kayıtsız kalmayın. Mutfağa ve yaşama dair pek çok mevzuyu masaya yatıracağımız, irdeleyeceğimiz; zaman zaman hüzünlenip, zaman zaman keyifleneceğimiz, masamıza renk katan konukları ile Mutfaktan Sesler karşınızda!

Podcastler

 • Taha Dinç – Karakılçık ve Ekşi Maya
  Taha Dinç – Karakılçık ve Ekşi Maya
  MSA'nın Podcasti - 22.11.2019 - 31:14

  MSA Podcast'in yeni bölüm yayında 🎙🤩 MSA Eğitmen Şefi Taha Dinç ile yıllar içerisinde kendisini uzmanlaştırdığı ve Karakılçık isminde bir kitap çıkartarak taçlandırdığı ekşi maya, ekmek kimyası ve ekmek konusundaki araştırmaları üzerine konuştuk.

 • Didem Şenol - Yerel ve Mevsiminde Gıda Tüketimi
  Didem Şenol - Yerel ve Mevsiminde Gıda Tüketimi
  MSA'nın Podcasti - 15.11.2019 - 23:44

  Bu bölümde konuğumuz Didem Şenol, Gram restoranları ve şimdi de sokak yemeklerine odaklanan yeni noktası Zuko'da tercih ettiği yerel ve mevsiminde gıda önceliği üzerine konuştuk.


 • Cem Erol, Zeynep Canaz, Sektörde Kadın Erkek Rolleri
  Cem Erol, Zeynep Canaz, Sektörde Kadın Erkek Rolleri
  MSA'nın Podcasti - 08.11.2019 - 26:25

  Bu bölümde konuğumuz MSA'nın Yönetici Eğitmen Şefi Cem Erol ve Profesyonel Eğitimler ve Mutfak Koordinatörü Zeynep Canaz. Son yıllarda sektörde değişen kültürü, cinsiyet rollerindeki eşitlenme sürecini ve öğrencilerin rol tercihlerini konuştuk.


 • Arda Türkmen - Mutfak Dışı Zamanlar
  Arda Türkmen - Mutfak Dışı Zamanlar
  MSA'nın Podcasti - 01.11.2019 - 33:15

  Bu bölümde konuğumuz Şef Arda Türkmen. Türkiye'nin en ünlü şeflerinden Arda Türkmen'e bu yoğun temposunda kendi ilgi alanlarına nasıl vakit ayırabildiğini sorduk.