MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Lambeth Cake - His & Hers

Sevginin hem ihtişamlı hem de en lezzetli yolu MSA workshop mutfağından geçiyor.

Lambeth Cake - His & Hers

Sevginin hem ihtişamlı hem de en lezzetli yolu MSA workshop mutfağından geçiyor. Kutlamaların en gözde pastalarından “Lambeth Cake” i çiftlere özel tasarlananmış şekilde yaparak maharetinizi bu sefer sadece sevginizin ifadesi olarak sergileyecek ve eve harika bir sürprizle döneceksiniz. Kendinize ve sevgilinize özel iki adet pasta yapacağınız bu workshop’a, farklı renklerde pandispanya hazırlayarak başlayacak, güzel sanatlardan esinlenen özel dekorlama tekniğini öğrenirken el becerinizi geliştireceksiniz. Öğrendikleriniz sayesinde artık kendi yaratıcılığınızı da kullanabileceğiniz en zarif pastalara imza atabileceksiniz. Sadece Sevgililer Günü’ne özel bu menüyü kaçırmayın.


Notlar

  • Bu etkinlikte siyah ve pembe olacak şekilde 2 adet 14 cm’lik pasta hazırlayacak ve özel kutusunda evinize götürebileceksiniz.
  • Biletler tek kişiliktir. İstasyonlarda (çalışma alanlarında) tek çalışılmaktadır.
  • Biletlerde iade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Programlarımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Workshop 18 yaş ve üstü katılımcılar içindir. 18 yaşından küçük yaşta katılımcılar mutfağa alınmamaktadır.

Etkinlik günü bilet veya bilet çıktısı/ QR kodu görüntüsü olmadan etkinliğe giriş yapılamamaktadır.

Workshop biletleri kişiye özeldir. Sadece bilet üzerinde ismi yer alan kişi etkinliğe katılabilmekte ve sertifika alabilmektedir. Bileti hediye etmek / devretmek isterseniz msa.com.tr / biletlerim sayfasından “Bilet Devret” butonuna tıklayarak biletinizi devredebilirsiniz. Açılan sayfa üzerinden gerekli bilgileri doldurduktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın aldığınız bilet “Biletlerim” sayfasındaki “Devredilen Biletler” sekmesinde görüntülenecektir. Bilet devredilen kişi sms olarak gelen linke tıklayarak MSA web sitesine üye olabilir / giriş yapabilir. Hesabım / Biletlerim sekmesinden biletini görüntüleyerek / indirerek etkinliğe giriş yapabilir.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 29 Şubat 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun içi bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret edebilirsiniz.