MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Beef Wellington, Demi Glace sos ile

Bu dijital eğitim; sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz kalabalık yılbaşı sofrasında Beef Wellington ile fark yaratmak isteyenler için.

Beef Wellington, Demi Glace sos ile

Bu dijital eğitim; sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz kalabalık yılbaşı sofrasında Beef Wellington ile fark yaratmak isteyenler için. Beef Wellington hazırlarken kullanılacak etin seçiminden sunumuna kadar tüm aşamalarını adım adım izleyeceğiniz bu videoda Mantar Duxelle ve Demi Glace sos hazırlığını da izleyeceksiniz. Beef Wellington sunumuna dair önerileri de izledikten sonra Yılbaşı gecesi misafirlerinizi mükemmel bir sunumla ağırlayabileceksiniz.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.


Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Temmuz 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.