MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Beşamel Sos Nasıl Yapılır?

Mutfağın temel soslarından beşamel sos yapımını öğreneceğiniz bu dijital derste, aynı zamanda hazırladığınız sosu nasıl kullanabileceğinize dair fikir sahibi olacaksınız.

Beşamel Sos Nasıl Yapılır?

Mutfağın temel soslarından beşamel sos yapımını öğreneceğiniz bu dijital derste, aynı zamanda hazırladığınız sosu nasıl kullanabileceğinize dair fikir sahibi olacaksınız. MSA’nın App’ini kullanarak videoyu dilediğiniz kadar izleme ve pratik yapma imkanına sahip olacaksınız.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Temmuz 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.