MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Çocuğum ile Pişiriyorum- Kahvaltı (9-17 Yaş)

Çocuğunuzla birlikte güne nefis bir başlangıç yapmak için MSA mutfağına bekleniyorsunuz.

Çocuğum ile Pişiriyorum- Kahvaltı (9-17 Yaş)

Bu workshop'ta lezzetli bir kahvaltı menüsünü hazırlamayı öğrenen çocuklar mutfak becerileri edinirken siz de mutfaktaki favori takım arkadaşınızı keşfedeceksiniz. Yemesi kadar birlikte hazırlaması da en keyifli öğün olan kahvaltı, çocuğunuzla birlikte yapacağınız harika bir aktivite haline gelecek.


Notlar

  • Etkinlik bileti 9-17 yaş grubundaki bir çocuk ve bir yetişkin içindir.
  • Sertifikanın çocuğunuz adına düzenlenmesi için satın alma işleminden sonra ‘’Biletlerim’’ bölümünden ‘’Çocuğum Adına Düzenle’’ butonuna tıklayarak isim-soyisim bilgisi girebilirsiniz.
  • Biletlerde iade ya da değişiklik kesinlikle yapılamamaktadır.
  • Programlarımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
  • ‘’Dışarıdan yiyecek-içecek kesinlikle kabul edilmemektedir.’’

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Workshop 9-17 yaş grubundaki katılımcılar içindir. Çocukların bir yetişkin eşliğinde (tek biletle) katılmaları gerekmektedir.

Etkinlik günü bilet veya bilet çıktısı/ QR kodu görüntüsü olmadan etkinliğe giriş yapılamamaktadır.

Workshop boyunca yapacağınız yemeklerin fazlasının gıda atığı olmaması adına, saklama kaplarınızı yanınızda getirerek evinize götürebilir, böylece aynı zamanda sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Mayıs 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.

Diğer

  • Etkinlik bileti 9-17 yaş grubundaki bir çocuk ve bir yetişkin içindir.