MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Çocuğum ile Pişiriyorum – Piknik (9-17 Yaş)

Bu yazın tadını yine en çok çocuklar çıkaracak.

Çocuğum ile Pişiriyorum – Piknik (9-17 Yaş)

Piknik sepetleriniz hazırsa, başlıyoruz. Yazı olduğundan da güzel kılan piknik sezonu açılıyor! Bu workshop ile çocuğunuz hem mutfak becerilerini geliştirecek hem de arkadaşlarıyla çıkacağı pikniklerin vazgeçilmez davetlisi olacak. Siz de hem mutfaktaki yeni ekürinizi keşfedecek hem de sıradaki aile piknikleriniz için iş bölümü yapmış olacaksınız. Kendi ellerinizle pişireceğiniz Ciabatta ekmeği ile çıtır tavuklu sandviç ve coleslaw hazırlayacağınız, yaz meyveli kinoa salatası ve şeftalili galette ile fesleğen pesto yapımını öğreneceğiniz “Çocuğum ile Pişiriyorum – Piknik (9-17 Yaş)” bu yaz önce MSA’da, sonra da sizinle yemyeşil parklarda bahçelerde.


Notlar

  • Etkinlik bileti 9-17 yaş grubundaki bir çocuk ve bir yetişkin içindir.
  • Sertifikanın çocuğunuz adına düzenlenmesi için satın alma işleminden sonra ‘’Biletlerim’’ bölümünden ‘’Çocuğum Adına Düzenle’’ butonuna tıklayarak isim-soyisim bilgisi girebilirsiniz.
  • Biletlerde iade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Programlarımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
  • ‘’Dışarıdan yiyecek-içecek kesinlikle kabul edilmemektedir.’’

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 30 Haziran 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.

Diğer

  • Etkinlik bileti 9-17 yaş grubundaki bir çocuk ve bir yetişkin içindir.