MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Davet Hazırlığım

Lezzetli bir sofrada sevdiklerinizle bir araya gelebilmenin değeri paha biçilmez.

Davet Hazırlığım

Lezzetli bir sofrada sevdiklerinizle bir araya gelebilmenin değeri paha biçilmez. Sofranın sizin eseriniz olması ise bu workshop sayesinde tahmin ettiğinizden daha kolay olacak, neyi nasıl yapacağım soruları artık sizi yormayacak. Bayramdan sadece birkaç gün önce bu workshop’a gelerek, Bayram sofranızda herkesi hayran bırakacak zengin bir menünün başlangıcından tatlısına her şeyinin ön hazırlığını yapacak, paketleyecek ve davet günü kolayca son dokunuşları yaparak sofranızı kuracaksınız. “Davet Hazırlığım” MSA’da.


Notlar

  • Biletler tek kişiliktir. İstasyonlarda (çalışma alanlarında) iki kişi beraber çalışmaktadır.
  • Biletlerde iade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Programlarımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
  • ‘’Dışarıdan yiyecek-içecek kesinlikle kabul edilmemektedir.’’

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 30 Haziran 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.