MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Dünden Kalanlar Çerkez Ördeği

Bu dijital eğitimde, Yılbaşı sofranız için hazırladığınız tariften artanları ertesi gün ufak dokunuşlar ve birkaç farklı malzemeyle nasıl yepyeni bir yemeğe dönüştürebileceğinizi öğreneceksiniz

Dünden Kalanlar Çerkez Ördeği

Bu dijital eğitimde, Yılbaşı sofranız için hazırladığınız tariften artanları ertesi gün ufak dokunuşlar ve birkaç farklı malzemeyle nasıl yepyeni bir yemeğe dönüştürebileceğinizi öğreneceksiniz. Bu videoda MSA Eğitmen şefiyle birlikte önceki günden kalan ördek butu farklı malzemelerle birleştirerek Çerkez Ördeği hazırlayacağız.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 30 Haziran 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.