MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

El Yapımı Makarnalar - Yılbaşı Özel

Yılbaşı gecesi sevdiklerinize “Size kendi ellerimle bir ziyafet hazırlayacağım.” diyorsanız, baştan sona el emeği olan “El Yapımı Makarnalar - Yılbaşı Özel” workshop’u tam da sizin için.

El Yapımı Makarnalar - Yılbaşı Özel

Yılbaşı gecesi sevdiklerinize “Size kendi ellerimle bir ziyafet hazırlayacağım.” diyorsanız, baştan sona el emeği olan “El Yapımı Makarnalar - Yılbaşı Özel” workshop’u tam da sizin için. Yılbaşı coşkusunu ve renklerini makarnalarınıza taşıyacağınız ve sebze ile hamur renklendirmeden dolgulu makarna hamuru hazırlamaya birçok tekniği öğreneceğiniz bu workshop MSA’da. Bekliyoruz.


Notlar

  • Biletler tek kişiliktir. İstasyonlarda (çalışma alanlarında) iki kişi beraber çalışmaktadır.
  • Biletlerde iade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Programlarımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Workshop 18 yaş ve üstü katılımcılar içindir. 18 yaşından küçük yaşta katılımcılar mutfağa alınmamaktadır.

Etkinlik günü bilet veya bilet çıktısı/ QR kodu görüntüsü olmadan etkinliğe giriş yapılamamaktadır. Biletleri kişiye özeldir, satın aldıktan sonra etkinliğe katılacak kişiye biletinizi devretmeniz gerekmektedir. (Bilet üzerinde ismi yazan kişiye sertifika oluşturulmaktadır.) Sorularınız için bakınız SSS alanından "Bileti devretmek ne demektir/biletimi nasıl devredebilirim? " başlığı altından ulaşabilirsiniz.

Workshop boyunca yapacağınız yemeklerin fazlasının gıda atığı olmaması adına, saklama kaplarınızı yanınızda getirerek evinize götürebilir, böylece aynı zamanda sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz

Workshop biletleri kişiye özeldir. Sadece bilet üzerinde ismi yer alan kişi etkinliğe katılabilmekte ve sertifika bilet üzerinde ismi olan kişiye düzenlenebilmektedir. Sertifika alabilmek ve Bileti hediye etmek / devretmek isterseniz msa.com.tr / biletlerim sayfasından “Bilet Devret” butonuna tıklayarak biletinizi devredebilirsiniz. Açılan sayfa üzerinden gerekli bilgileri doldurduktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın aldığınız bilet “Biletlerim” sayfasındaki “Devredilen Biletler” sekmesinde görüntülenecektir. Bilet devredilen kişi sms olarak gelen linke tıklayarak MSA web sitesine üye olabilir / giriş yapabilir. Hesabım / Biletlerim sekmesinden biletini görüntüleyerek / indirerek etkinliğe giriş yapabilir.

İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia özellikli kredi kartlarıyla yapacağınız MSA Workshop alışverişlerinde peşin fiyatına 3 taksit imkanından 31 Aralık 2023 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret edebilirsiniz.