MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

French Bakery

Birkaç saatliğine Paris sokaklarında gezintiye çıkıyoruz ve iştah açan fırınların sokaklara yayılan kokusunu içimize çekmekle kalmıyor, MSA’nın artizan mutfağına giriyoruz!

French Bakery

Birkaç saatliğine Paris sokaklarında gezintiye çıkıyoruz ve iştah açan fırınların sokaklara yayılan kokusunu içimize çekmekle kalmıyor, MSA’nın artizan mutfağına giriyoruz! Fransız fırınlarının şahane klasiği baget ekmeğinin altın renkli kabuğunun çıtırtısını yaratan teknikleri öğrenecek, en geleneksel Fransız tariflerinden biri olan Madeleine keki ve Bask yöresine özel Gateau Basque’ın inceliklerini keşfedeceksiniz. Fransız fırınlarının en gizli hazinelerinden biri olan, Fransızların tereyağına olan sevgisini kutlayan Kouign-Amann ile tanışacaksınız. Lezzet, sanat ve Fransız tekniklerinin buluştuğu bu büyüleyici deneyimi kaçırmayın.


Notlar

  • Etkinlik 6 kişiliktir.
  • Biletler tek kişiliktir. İstasyonlarda (çalışma alanlarında) tek çalışılmaktadır.
  • Biletlerde iade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Programlarımız en az 4 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Workshop 18 yaş ve üstü katılımcılar içindir. 18 yaşından küçük yaşta katılımcılar mutfağa alınmamaktadır.

Etkinlik günü bilet veya bilet çıktısı/ QR kodu görüntüsü olmadan etkinliğe giriş yapılamamaktadır.

Workshop boyunca yapacağınız yemeklerin fazlasının gıda atığı olmaması adına, saklama kaplarınızı yanınızda getirerek evinize götürebilir, böylece aynı zamanda sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

Workshop biletleri kişiye özeldir. Sadece bilet üzerinde ismi yer alan kişi etkinliğe katılabilmekte ve sertifika bilet üzerinde ismi olan kişiye düzenlenebilmektedir. Sertifika alabilmek ve Bileti hediye etmek / devretmek isterseniz msa.com.tr / biletlerim sayfasından “Bilet Devret” butonuna tıklayarak biletinizi devredebilirsiniz. Açılan sayfa üzerinden gerekli bilgileri doldurduktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın aldığınız bilet “Biletlerim” sayfasındaki “Devredilen Biletler” sekmesinde görüntülenecektir. Bilet devredilen kişi sms olarak gelen linke tıklayarak MSA web sitesine üye olabilir / giriş yapabilir. Hesabım / Biletlerim sekmesinden biletini görüntüleyerek / indirerek etkinliğe giriş yapabilir.

İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia özellikli kredi kartlarıyla yapacağınız MSA Workshop alışverişlerinde peşin fiyatına 3 taksit imkanından 31 Aralık 2023 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret edebilirsiniz.