MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Gingerbread hamuru ve kurabiyeler

Yeni yıl ruhunu en çok hissettiren pastane tarifi Gingerbread Man kurabiyelerinin tüm yapım aşamalarını izleyeceksiniz.

Gingerbread hamuru ve kurabiyeler

Yeni yıl ruhunu en çok hissettiren pastane tarifi Gingerbread Man kurabiyelerinin tüm yapım aşamalarını izleyeceğiniz bu video, zencefilli ve tarçınlı bu özel hamuru nasıl hazırlayacağınıza, dikkat etmeniz gereken püf noktalarına, şekillendirme tüyolarına dair tüm detayları içeriyor. Pişirme ve muhafaza koşullarını da yine uygulamalı olarak göreceğiniz bu videoyu dilediğiniz kadar izleyebilir, en iyi sonuca ulaşana kadar sayısız pratik yapabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Mayıs 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.