MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Gingerbread  House

Yılbaşı coşkusunun hakkını verecek nefis bir Gingerbread House hazırlamayı bu eğitimde detaylı bir şekilde öğreneceksiniz.

Gingerbread  House

Yılbaşı coşkusunun hakkını verecek nefis bir Gingerbread House hazırlamayı bu eğitimde detaylı bir şekilde öğreneceksiniz. Evin temelini oluşturan zencefilli ve tarçınlı hamuru hazırlama ve pişirmeyi, bir Yılbaşı evi oluşturmak için şekillendirme tekniklerini göreceğiniz bu video ile evinizin Yılbaşı dekorasyonuna muhteşem bir parça ekleyeceksiniz.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 30 Haziran 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.