MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Her Gün Kruvasan

MSA’da kruvasan haftası! “Bir türlü bilet bulamıyorum” diyenleri böyle alalım. Artık kaçırmanız imkansız çünkü bu hafta MSA’da her gün bir kruvasan eğitimi var.

Her Gün Kruvasan

MSA’da kruvasan haftası! “Bir türlü bilet bulamıyorum” diyenleri böyle alalım. Artık kaçırmanız imkansız çünkü bu hafta MSA’da her gün bir kruvasan eğitimi var. Çıtır çıtır, kat kat, hem de lezzetli bir kruvasan yapmayı, hamurundan başlayıp dolgularına kadar uzanan detaylı bir eğitimle öğreneceğiniz bu eğitimin ardından ilave olarak MSA App‘ten “Kruvasan Hamuru Nasıl Renklendirilir?” videosunu da izleme fırsatına sahip olacak ve kendinizi kruvasan konusunda evde geliştirmeye devam edebileceksiniz.


Workshop’ta Öğrenilecek Teknikler

  • Katmanlı hamur hazırlama, tur verme, işleme, mayalama ve pişirme
  • Dolgulu kruvasan hazırlama

Notlar

  • Eğitimler 6 kişiliktir.
  • Derslerin telafisi yoktur, yerinize başkası katılamaz.
  • Biletler tek kişiliktir. İstasyonlarda (çalışma alanlarında) tek çalışılmaktadır.
  • Biletlerde iade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Programlarımız en az 4 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
  • ‘’Dışarıdan yiyecek-içecek kesinlikle kabul edilmemektedir.’’

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Workshop 18 yaş ve üstü katılımcılar içindir. 18 yaşından küçük yaşta katılımcılar mutfağa alınmamaktadır.

Etkinlik günü bilet veya bilet çıktısı/ QR kodu görüntüsü olmadan etkinliğe giriş yapılamamaktadır.

Workshop boyunca yapacağınız yemeklerin fazlasının gıda atığı olmaması adına, saklama kaplarınızı yanınızda getirerek evinize götürebilir, böylece aynı zamanda sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz

Workshop biletleri kişiye özeldir. Sadece bilet üzerinde ismi yer alan kişi etkinliğe katılabilmekte ve sertifika bilet üzerinde ismi olan kişiye düzenlenebilmektedir. Sertifika alabilmek ve Bileti hediye etmek / devretmek isterseniz msa.com.tr / biletlerim sayfasından “Bilet Devret” butonuna tıklayarak biletinizi devredebilirsiniz. Açılan sayfa üzerinden gerekli bilgileri doldurduktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın aldığınız bilet “Biletlerim” sayfasındaki “Devredilen Biletler” sekmesinde görüntülenecektir. Bilet devredilen kişi sms olarak gelen linke tıklayarak MSA web sitesine üye olabilir / giriş yapabilir. Hesabım / Biletlerim sekmesinden biletini görüntüleyerek / indirerek etkinliğe giriş yapabilir.

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 30 Haziran 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.