MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Kestaneli İç Pilav

Yeni yıl sofralarında ana yemeklerin vazgeçilmez eşlikçisi “Kestaneli Narlı İç Pilav” yapımını öğreneceksiniz.

Kestaneli İç Pilav

Yeni yıl sofralarında ana yemeklerin vazgeçilmez eşlikçisi “Kestaneli Narlı İç Pilav” yapımını öğreneceğiniz bu derste, pirinç seçmeden alternatif malzemelere, pişirme ve demlemeye, sunum ve servis önerilerine kadar pek çok püf noktasıyla mükemmel iç pilav yapmayı öğreneceksiniz. Bu videodaki teknikleri öğrendikten sonra dilediğiniz kadar tekrar edebilir, farklı malzeme eşleşmeleriyle sayısız pratik yapabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Mayıs 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.