MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Küçük Gurme 2 - Benim Yılbaşı Pastam (9-14 Yaş)

Bu yılbaşında evlerden şaşkınlıkla “Kimin pastası bu?” soruları yükselecek ve tabii ki çocuklarınız da gururla “Benim yılbaşı pastam!” diyecek.

Küçük Gurme 2 - Benim Yılbaşı Pastam (9-14 Yaş)

Bu yılbaşında evlerden şaşkınlıkla “Kimin pastası bu?” soruları yükselecek ve tabii ki çocuklarınız da gururla “Benim yılbaşı pastam!” diyecek. Yılbaşı sofranıza çok yakışacak bu lezzetli ve bol çikolatalı pasta Küçük gurmelerin elinden olacak. Çocuklarınız pasta yapım tekniklerini öğreneceği “Küçük Gurme 2 - Benim Yılbaşı Pastam” workshop’u ile artık evinizde pastalar onlara emanet. Bu workshopta küçük gurmeler görseldeki enfes pastaların aynısını yapıp evlerine götürecekler.


Notlar

  • Biletler tek kişiliktir. İstasyonlarda (çalışma alanlarında) tek çalışılmaktadır.
  • Sertifikanın çocuğunuz adına düzenlenmesi için satın alma işleminden sonra ‘’Biletlerim’’ bölümünden ‘’Çocuğum Adına Düzenle’’ butonuna tıklayarak isim-soyisim bilgisi girebilirsiniz.
  • Biletlerde iade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Programlarımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Workshop 9-14 yaş grubundaki katılımcılar içindir. 9-14 yaş dışındaki katılımcılar mutfağa alınmamaktadır.

Etkinlik günü bilet veya bilet çıktısı/ QR kodu görüntüsü olmadan etkinliğe giriş yapılamamaktadır.

Workshop boyunca yapacağınız yemeklerin fazlasının gıda atığı olmaması adına, saklama kaplarınızı yanınızda getirerek evinize götürebilir, böylece aynı zamanda sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz

İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia özellikli kredi kartlarıyla yapacağınız MSA Workshop alışverişlerinde peşin fiyatına 3 taksit imkanından 31 Aralık 2023 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret edebilirsiniz.