MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Mantar Çeşitleri, Nasıl Temizlenir ve Pişirilir?

Yenilebilir mantarların zengin dünyasını keşfedip bilgi sahibi olacağınız bu eğitimde, en çok karşımıza çıkan yetiştirme mantarlarından kestane, kültür, istiridye mantarları ile gurme lezzetler vaat eden shiitake ve kuzu göbeği (morel) mantarını yakından tanıyacaksınız.

Mantar Çeşitleri, Nasıl Temizlenir ve Pişirilir?

Yenilebilir mantarların zengin dünyasını keşfedip bilgi sahibi olacağınız bu eğitimde, en çok karşımıza çıkan yetiştirme mantarlarından kestane, kültür, istiridye mantarları ile gurme lezzetler vaat eden shiitake ve kuzu göbeği (morel) mantarını yakından tanıyacaksınız. MSA eğitmen şefini izleyerek mantarın nasıl temizlendiğini ve çeşitlerine göre hangi tekniklerle pişirileceğini öğreneceksiniz. MSA’nın App’ini kullanarak videoyu dilediğiniz kadar izleme ve pratik yapma imkanına sahip olacaksınız.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Mayıs 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.