MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Mantar Çeşitleri, Nasıl Temizlenir ve Pişirilir?

Yenilebilir mantarların zengin dünyasını keşfedip bilgi sahibi olacağınız bu eğitimde, en çok karşımıza çıkan yetiştirme mantarlarından kestane, kültür, istiridye mantarları ile gurme lezzetler vaat eden shiitake ve kuzu göbeği (morel) mantarını yakından tanıyacaksınız.

Mantar Çeşitleri, Nasıl Temizlenir ve Pişirilir?

Yenilebilir mantarların zengin dünyasını keşfedip bilgi sahibi olacağınız bu eğitimde, en çok karşımıza çıkan yetiştirme mantarlarından kestane, kültür, istiridye mantarları ile gurme lezzetler vaat eden shiitake ve kuzu göbeği (morel) mantarını yakından tanıyacaksınız. MSA eğitmen şefini izleyerek mantarın nasıl temizlendiğini ve çeşitlerine göre hangi tekniklerle pişirileceğini öğreneceksiniz. MSA’nın App’ini kullanarak videoyu dilediğiniz kadar izleme ve pratik yapma imkanına sahip olacaksınız.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Bilinmesi Gerekenler

İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia özellikli kredi kartlarıyla yapacağınız MSA Workshop alışverişlerinde peşin fiyatına 3 taksit imkanından 31 Aralık 2023 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret edebilirsiniz.