MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

MSA Class Etler ve Pişirme Teknikleri

Kırmızı et hakkında bilgi sahibi olup, doğru et seçimini, hazırlık aşaması ve saklama yöntemlerini keşfederken dana ve kuzu etinin hangi kısmının hangi teknikle ve hangi ekipman kullanılarak pişirilmesi gerektiğini bu dijital eğitimde öğreneceksiniz.

MSA Class Etler ve Pişirme Teknikleri

Kırmızı et hakkında bilgi sahibi olup, doğru et seçimini, hazırlık aşaması ve saklama yöntemlerini keşfederken dana ve kuzu etinin hangi kısmının hangi teknikle ve hangi ekipman kullanılarak pişirilmesi gerektiğini bu dijital eğitimde öğreneceksiniz. MSA eğitmen şefini izleyerek uygulama yapacak, birbirinden farklı reçetelere hakim olacaksınız. Üstelik toplam 3 saat süren ve 24 dersten oluşan programı alıp, MSA’nın App’ini kullanarak tüm videoları dilediğiniz kadar izleme ve pratik yapma imkanına sahip olacak, kendi mutfağınızda etin uzmanı olacaksınız.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak ilgili adımları takip edebilir, kullanıcı adını ve şifreni belirleyerek üyelik işlemini tamamlayabilir veya Appstore ya da Android Store’dan MSA’nın App’ini indirerek sağ altta yer alan “Hesabım” bölümünden kayıt olabilirsin.

Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra; websitemizden ya da MSA’nın App’i üzerinden giriş yaparak “Satın Al’ adımını takip edebilir, seçtiğin eğitimi satın alabilirsin. Satın almış olduğun tüm eğitimler, dilediğin zaman izleyebilmen için “Eğitimlerim” sekmesi altında listeleniyor olacak. Mobil cihazlarından giriş yaparak (cep telefonları, cep bilgisayarları, tablet bilgisayarlar vb.) dilediğin zaman izlemeye başlayabilirsin.

Eğitim videolarını yalnızca wi-fi ya da hücresel bağlantı kullanarak MSA’nın App’inden izleyebilirsin. Videolar mobil cihazlara indirilemez veya başkalarıyla paylaşılamaz.

Eğitim videolarını tamamladığında; eğitmenin imzasının da yer aldığı sertifikanı almaya hak kazanırsın. Sertifikalarımız dijitaldir, adrese gönderim yapılmaz.

İnternet sağlayıcılarda yaşanan yoğunluk nedeniyle eğitim videolarında zaman zaman yükleme hataları oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda sayfayı yenileyebilirsin.

Eğitimlerin ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bölümlerini, içerik hakkında fikir sahibi olabilmek adına eğitim sayfasından ücretsiz bir şekilde izleyebilirsin.

Dijital ürünlerde ise Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği Madde 15 kapsamındaki cayma hakkının istisnası nedeniyle ALICI ürünü aldıktan sonra cayma hakkını kullanamazsın.

Ödemeni Iyzico güvenli alt yapısıyla yapabilir, kart bilgilerini Iyzico Cüzdan’da saklayabilirsin.

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Temmuz 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.