MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

MSA Class Pastacılık – 1

Pastacılıkta kullanılan olmazsa olmaz tekniklere ve püf noktalarına hakim olacaksınız.

MSA Class Pastacılık – 1

Pastacılıkla ilgilenmeye yeni başlayan ya da mevcut bilgilerini geliştirmek isteyen tüm mutfak meraklıları için hazırlanan bu dijital eğitimde, kurabiyeler, tartlar, kekler, custard’lar ve ekmekler konu başlıklarında çeşitli tarifleri ve teknikleri tüm detaylarıyla MSA eğitmen şefini izleyerek uygulayabileceksiniz. Pastacılıkta kullanılan olmazsa olmaz tekniklere ve püf noktalarına hakim olacaksınız. Ayrıca doğru ekipman bilgisi edinecek, ürünlerin ön hazırlık ve muhafaza koşullarını öğreneceksiniz. Toplam 4 saat 53 dakika süren ve 12 dersten oluşan bu programı aldığınızda tüm videoları dilediğiniz kadar izleme ve tarifleri pratik yapma imkanına sahip olacaksınız. Böylece temel seviyede pastacılık bilgisi ve becerisi edineceksiniz.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak ilgili adımları takip edebilir, kullanıcı adını ve şifreni belirleyerek üyelik işlemini tamamlayabilir veya Appstore ya da Android Store’dan MSA’nın App’ini indirerek sağ altta yer alan “Hesabım” bölümünden kayıt olabilirsin.

Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra; websitemizden ya da MSA’nın App’i üzerinden giriş yaparak “Satın Al’ adımını takip edebilir, seçtiğin eğitimi satın alabilirsin. Satın almış olduğun tüm eğitimler, dilediğin zaman izleyebilmen için “Eğitimlerim” sekmesi altında listeleniyor olacak. Mobil cihazlarından giriş yaparak (cep telefonları, cep bilgisayarları, tablet bilgisayarlar vb.) dilediğin zaman izlemeye başlayabilirsin.

Eğitim videolarını yalnızca wi-fi ya da hücresel bağlantı kullanarak MSA’nın App’inden izleyebilirsin. Videolar mobil cihazlara indirilemez veya başkalarıyla paylaşılamaz.

Eğitim videolarını tamamladığında; eğitmenin imzasının da yer aldığı sertifikanı almaya hak kazanırsın. Sertifikalarımız dijitaldir, adrese gönderim yapılmaz.

İnternet sağlayıcılarda yaşanan yoğunluk nedeniyle eğitim videolarında zaman zaman yükleme hataları oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda sayfayı yenileyebilirsin.

Eğitimlerin ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bölümlerini, içerik hakkında fikir sahibi olabilmek adına eğitim sayfasından ücretsiz bir şekilde izleyebilirsin.

Dijital ürünlerde ise Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği Madde 15 kapsamındaki cayma hakkının istisnası nedeniyle ALICI ürünü aldıktan sonra cayma hakkını kullanamazsın.

Ödemeni Iyzico güvenli alt yapısıyla yapabilir, kart bilgilerini Iyzico Cüzdan’da saklayabilirsin.

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Mayıs 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.