MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

MSA Class Pastacılık - 2

Pastacılıkta kullanılan olmazsa olmaz tekniklere ve püf noktalarına hakim olacaksınız.

MSA Class Pastacılık - 2

Temel seviyede pastacılık bilgi ve becerisi edinmek isteyen tüm mutfak meraklıları için hazırlanan bu dijital eğitimde, à la carte tatlılar, pâte à choux, kekler ve ekmekler konu başlıklarında en özel tarifleri ve en çok tercih edilen pasta çeşitlerinden Naked Cake yapımını tüm detaylarıyla öğrenip, MSA eğitmen şefini izleyerek uygulayabileceksiniz. Pastacılıkta kullanılan olmazsa olmaz tekniklere ve püf noktalarına hakim olacak, restoran menülerinden aşina olduğunuz pek çok lezzeti kendi ellerinizle yapabileceksiniz. Ayrıca doğru ekipman bilgisi edinecek, ürünlerin ön hazırlık ve muhafaza koşullarını öğreneceksiniz. Toplam 12 dersten oluşan bu programı aldığınızda tüm videoları dilediğiniz kadar izleme ve tarifleri pratik yapma imkanına sahip olacaksınız. MSA CLASS Pastacılık I ve Pastacılık II dijital eğitimlerini tamamladığınızda, pastacılık alanında donanım sahibi olup, kendinizi geliştirmiş olacaksınız.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Temmuz 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.